arrow
profile_image
Hanny10
od 14. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je pravda, že se tuk v oblasti boků ukládá kvůli zvýšené hladině hormonů v těle? Dá se to tedy redukovat např. prášky? Neznáte nějaké?

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Hanny10: Dá se to tedy redukovat např. prášky? Neznáte nějaké?

Dá se to regulovat, ale jedině pohybem. Prášky jsou akorát zbytečně vyhozené peníze. Ale to by lidé nesměli být zhnilí a museli by začít něco dělat. A jestli si myslíš, že ti prášky odeberou tuk, tak jsi na omylu.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale abych jen nekritizovala, potravinový doplněk Chitosan na sebe váže nějaké % tuků z přijaté potravy, takže můžeš zkusit toto. Ale rozhodně díky práškům nebudeš mít o číslo menší gatě za týden.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji efka29: spíš zkus do stravy zapojit například Zázvor, ten při spalování boků velmi pomáhá

Jeej, to slyším poprvé!

Cituji kacii_: potravinový doplněk Chitosan na sebe váže nějaké % tuků z přijaté potravy

Musíš jíst ale velmi netučně, jinak to sice jde ven, ale občas trochu nechtěně.. Jakože si nemůžeš dát knedlo vepřo a ona se část tuků nevstřebá, to ne..

Cituji Hanny10: tuk v oblasti boků ukládá kvůli zvýšené hladině hormonů

Díky bohu za to, chlapům se ukládá na břiše a to je mnohem horší(z hlediska zdraví).

arrow
profile_image
LaCiudad
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže antikoncepce za to taky muže ??

arrow
profile_image
blondie91
od 17. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky já jsem blbec brala puerarii na zvětšení prsou a působí dost hormonálně a brala jsem vysoké dávky. Teď jsem "nahoře" vychrtlá a zadek a hodní část stehen úplně zatučněná...co mám dělat. 3 měsíce poctivě cvičím a jím zdravě a ono spíše hubnu pořád na břiše a ne níže. A přitom jsem měla nožky jak laňka a zadeček dokonalý...po tom všem je mi akorát tak do breku...Teď puerarii neberu 4 měsíc...za jak dlouho vymizí ty hormony z těla? Vrátí se mi původní postava? Nebo je to něčím jiným? Poraďte prosím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené