Bio Bachovky Anti-stress exfoliační krém 60ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 7.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
424 Kč
706 Kčušetříte 282
Můžeme Vám nabídnout jiné Pleťový peeling?

POPIS PRODUKTU

Bio Bachovky Anti-stress exfoliační krém 60ml

Jemné exfoliační ošetření vyhlazuje a odstraňuje nedokonalosti pleti. Dopřejte své pleti přirozeně zářivý vzhled tímto jemným exfoliačním krémem, který spojuje prach z lávy a broskvových pecek obohacený přírodními extrakty květů lnu a slezu přidaných k naší exkluzivní kombinaci Bachových květů.

V srdci každého ošetření je intenzivní a přírodní vůně „šalvěj a levandule“ založená na esenciálních olejích. Vůně se rozplétá a otevírá svrchní tóny „bergamot a pomeranč“, které vyrůstají do typického a uklidňujícího základu „šalvěj a levandule“ před dodáním konečného návykového akordu „patchuli a eukalyptu“.

Obsahuje Bachovy květové esence: Řepík lékařský pomáhá získat jistotu, pohodu a vyrovnanost. Dub letní pomáhá získat silnou vůli, vytrvalost a spolehlivost. Netýkavka žláznatá pomáhá navrátit shovívavost, toleranci a vlídnost. Jírovec maďal pomáhá zklidňovat a pročišťovat mysl. Borovice lesní pomáhá zmírnit pocity viny a výčitky svědomí. Jabloň lesní čistící esence, která pomáhá věcem, situacím dodat perspektivu a význam. Sporýš královský pomáhá posílit pokoru a dodat klid a vnitřní harmonii.

ZOBRAZIT VÍCE Pleťových peelingů

O ZNAČCE

Bio Bachovky

Květové esence Bio Bachovky nesou název podle Dr. Edwarda Bacha, který jako lékař hledal alternativní možné způsoby léčby svých pacientů. Jeho květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

Bachova květová esence neléčí přímo fyzické nemoci, ani nenahrazuje lékařskou péči, ale dokáže jít ke kořeni problému a docílit emocionálního vyladění, které pomáhá zlepšit fyzický stav organismu. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Bio Bachovky propojují negativní stavy mysli lidí s pozitivními účinky rostlin. Bio Bachovky obsahují 38 základních rostlin, které pomáhají pečovat nebo navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil. Bachovy květové esence se můžou používat spolu s jinými formami léčení. Kdykoli se vyskytnout fyzické nebo psychické potíže, je čas na Bio Bachovky.

ZOBRAZIT VÍCE Pleťových peelingů Bio Bachovky

SPECIFIKACE

Kategorie Pleťový peeling
Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pomůže získat dokonalou strukturu pleti.
Použití Nanášejte jemnou masáží na pleť. Poté opláchněte teplou vodou. Používejte 1-2 krát týdně.
Aktivní látky Prach z lávy a broskvových pecek, řepík lékařský, dub letní, netýkavka žláznatá, jírovec maďal, borovice lesní, jabloň lesní a sporýš královský
Zajímavost Společnost Les Fleurs de Bach získala Oscara kosmetiky a krásy 2011 za anti-stresovou řadu.
Bio Certifikát Ecocert
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT