Artdeco Tekutá kontura na citlivé oči Sensitive Fine Liner 1ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
179 Kč
299 Kčušetříte 120
Můžeme Vám nabídnout jiné Oční linky?

POPIS PRODUKTU

Artdeco Tekutá kontura na citlivé oči Sensitive Fine Liner 1ml

Skvělé řešení pro horké letní měsíce, kdy si přejete, aby vaše nalíčení vydrželo bezchybné celý den i noc. Jemný nylonový hrot umožňuje přesnou a snadnou aplikaci a obzvláště rovnoměrné nanesení barvy. Prchavá formule rychle zasychá a je nerozmazatelná. Textura je trvanlivá, aplikaci není potřeba opakovat v průběhu dne. Vhodné pro citlivé oči. Bez parfemace.

ZOBRAZIT VÍCE Očních linek

O ZNAČCE

Artdeco

Úspěšná německá značka Artdeco reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku. Její produkty představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.

Portfolio značky Artdeco zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Součástí nabídky jsou také pečující kosmetické řady, které hýčkají tvář, tělo, nohy i ruce. Hlavní vizí je nepřetržitý zájem o individuální přání a potřeby všech žen v kombinaci s nekompromisní kvalitou. Díky tomuto faktu jsou produkty této značky velmi oblíbené na západoevropských trzích. Nabízí například mozaikový systém magnetických pouzder s vyměnitelnými produkty. Každá žena si tak může seskládat své kosmetické paletky dle své vlastní fantazie a individuálních požadavků.

ZOBRAZIT VÍCE Očních linek Artdeco

SPECIFIKACE

Kategorie Oční linky
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Bezchybná, trvanlivá linka po celý den i noc.
Použití Aplikujte podél linie řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu podél linie řas. Po každém použití. Po každém použití nasaďte opět uzávěr, aby konturka nevyschla.
Náš tip Vhodné pro citlivé oči.
Zajímavost Není testováno na zvířatech.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT