Artdeco Tvářenka Blusher 5g (Dark Beige Rose Blush)

4
Recenzí
Barevné varianty
Množství
SKLADEMV PONDĚLÍ 31.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
161 Kč
269 Kčušetříte 108

POPIS PRODUKTU

Artdeco Tvářenka Blusher 5g (Dark Beige Rose Blush)

Dokončete váš make-up zdravým ruměncem na tváři. Kombinujte podle potřeby své vlastní odstíny díky mozaikovému systému. Díky velmi širokému výběru odstínů najdete odpovídající tón ke každé barvě pleti či pro efekt, jehož byste ráda dosáhla.

Příjemná textura umožňuje měkkou a citlivou aplikaci. Barvy jsou zvlášť vysoce pigmentované, vydrží velmi dlouho a stačí jen malé množství produktu. V průběhu dne není nutná další aplikace. K dostání samostatně v magnetických pouzdrech. Barevné odstíny lze v magnetických krabičkách krásy individuálně kombinovat.

ZOBRAZIT VÍCE Tvářenek

O ZNAČCE

Artdeco

Úspěšná německá značka Artdeco reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku. Její produkty představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.

Portfolio značky Artdeco zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Součástí nabídky jsou také pečující kosmetické řady, které hýčkají tvář, tělo, nohy i ruce. Hlavní vizí je nepřetržitý zájem o individuální přání a potřeby všech žen v kombinaci s nekompromisní kvalitou. Díky tomuto faktu jsou produkty této značky velmi oblíbené na západoevropských trzích. Nabízí například mozaikový systém magnetických pouzder s vyměnitelnými produkty. Každá žena si tak může seskládat své kosmetické paletky dle své vlastní fantazie a individuálních požadavků.

ZOBRAZIT VÍCE Tvářenek Artdeco

SPECIFIKACE

Kategorie Tvářenky
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Dokončí váš make-up zdravým ruměncem na tváři.
Použití Aplikujte tvářenkovým štětcem v závislosti na tvaru tváře.
Náš tip Barevné odstíny lze v magnetických “krabičkách krásy” individuálně kombinovat.
Zajímavost Není testováno na zvířatech.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT