Juvena Regenerate & Restore Night Cream Noční krém pro zralou pleť 50ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 13.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
1 397 Kč
2 329 Kčušetříte 932

POPIS PRODUKTU

Juvena Regenerate & Restore Night Cream Noční krém pro zralou pleť 50ml

Noční krém byl vyvinutý pro minimalizaci všech známek stárnutí u zralé pleti, včetně hlubokých vrásek. Regeneruje pleť, obnovuje její stabilitu a elasticitu a zjemňuje linky a vrásky. Udržuje bariéru pokožky a znatelně zlepšuje propustnost hydratace. Během noci, kdy je pro regeneraci pleti ten nejlepší čas, bojuje s pomocí převratné technologie SkinNova SC Technology na návratu svěží, revitalizované a posílené pleti.

SkinNova Technology vytváří ideální mikroprostředí pro pleťové buňky, které se díky ní mohou ideálně vyvíjet. Dále jim umožňuje zlepšení mezibuněčné komunikace, organizace a vstřebávání živin. StemCell Peptide aktivuje kmenové buňky, aby se mohly samy reprodukovat a vytvářet nové pleťové buňky. A zde opět přichází na řadu technologie SkinNova, která pro tyto buňky tvoří ideální prostředí. Tato revoluční dvojitá technologie je mimořádně efektivní při procesu obnovy buněk. Zdokonaluje a obnovuje pokožku a zvyšuje její hustotu. Kvalita pleti se díky tomu viditelně zlepšuje. Perlovo-proteinový komplex z pravých perel, zlepšuje hydrataci, zajišťuje rozjasnění a stejnoměrnost pleti. Kombinace lipidů a ceramidů udržuje v pleti hydrataci tak, že působí proti transepidermální ztrátě vody. Ceramidy se přirozeně objevují v mladé pleti, s postupujícím věkem však ubývají. Vitamín E a UV filtr chrání pleť před poškozením.


Juvena Regenerate & Restore Night Cream video
 

ZOBRAZIT VÍCE Nočních krémů

O ZNAČCE

Juvena

Historie společnosti Juvena se začala psát roku 1954 ve Švýcarsku, když nově vzniklá společnost začala vyrábět kosmetiku nejvyšší kvality. Název pochází z latinského juvenalis, což znamená mladistvý a symbolizující mládí a krásu.

S kosmetikou Juvena je spojena neúnavná výzkumná činnost a stálé hledání nejdokonalejších a nejúčinnějších látek. Proslavili ji inovace jako je pleti vlastní koenzym Q10 a perlový protein. V současnosti kosmetika Juvena nabízí revoluční technologii SkinNova StemCell Technology, která zaručuje svěží, zdravou a mladistvě zářící pleť. Díky této technologii je zajištěn optimální vývoj a funkčnost pleťových buněk. Pozitivní účinky kosmetiky Juvena pocítíte již po prvních aplikacích. Vaše pleť bude obnovena a zdokonalena. Kosmetika Juvena je navíc specifická svou krásnou a okouzlující vůní a po prvním vyzkoušení si ji navždy zamilujete.

ZOBRAZIT VÍCE Nočních krémů Juvena

SPECIFIKACE

Kategorie Noční krémy
Pleť Pro suchou a normální pleť
Věk Speciálně vyvinuto pro ženy, které hledají komplexní a vysoce efektivní řešení na rozmanité změny pleti a chtějí minimalizovat známky stárnutí.
Výsledky Regeneruje pleť, obnovuje její stabilitu a elasticitu a zjemňuje linky a vrásky.
Použití Nanášejte večer na očištěnou pleť.
Aktivní látky SkinNova Technology, StemCell Peptide, perlovo-proteinový komplex, kombinace lipidů a ceramidů, vitamín E a UV filtr
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT