Weleda Olej na masáž bříška kojence 50ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
179 Kč
299 Kčušetříte 120
Můžeme Vám nabídnout jiné Pro děti?

POPIS PRODUKTU

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50ml

Olej na masáž bříška kojence podporuje uvolnění napjatého bříška a trávení. Používá se k podpoře zažívání a při nadýmání. Preventivní, velice jemně prováděné masáže bříška chrání novorozence a kojence před bolestivými větry.

Jemný mandlový olej, který je základem přípravku, je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Obsahuje přírodní éterické oleje z majoránky, heřmánku římského a kardamomu, které se tradičně používají k podpoře zažívání a při nadýmání. Napjaté bříško je po použití uvolněné a trávení je podpořené. Vhodné pro kojence.

ZOBRAZIT VÍCE kosmetiky pro děti

O ZNAČCE

Weleda

Weleda je švýcarská farmaceutická firma s více než devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 a dnes je celosvětově největším výrobcem přírodních léčiv a přírodní BIO kosmetiky. Kosmetická řada Weleda nabízí přes 100 vysoce kvalitních kosmetických produktů.

Již od svého založení je kosmetika Weleda známa i na našem území. Základem kosmetiky Weleda jsou léčivé rostliny výhradně získávány z vlastních zahrad a z ekologického zemědělství či z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. „V souladu s člověkem i přírodou“ je mottem společnosti Weleda, v němž se odráží firemní kultura a produkty respektující přírodu.

ZOBRAZIT VÍCE kosmetiky pro děti Weleda

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro děti od narození
Výsledky Napjaté bříško je uvolněné a trávení je podpořené.
Použití Používá se jednou i několikrát denně, též preventivně. Při masáži musíme dbát na dostatečnou teplotu v místnosti a příjemnou teplotu rukou. Trochu oleje zahřejeme v dlaních a ve směru hodinových ručiček vtíráme kolem pupíku. Porodní asistentky doporučují masáže formou spirály, která končí u levého stehna dítěte. Tato technika se doporučuje především při zvýšené plynatosti.
Aktivní látky Éterický olej z majoránky, heřmánku římského a kardamomu
Bio Cerifikát NaTrue
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT