Bio Bachovky Květová kombinovaná bio esence Spánek/Sleep 20ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMV ÚTERÝ 13.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
242 Kč
403 Kčušetříte 161
Můžeme Vám nabídnout jiné Doplňky stravy?

POPIS PRODUKTU

Bio Bachovky Květová kombinovaná bio esence Spánek/Sleep 20ml

Spánek je vhodná pro ty, kteří mají problémy s usínáním nebo trpí na neklidné spaní. Její používání pomáhá navrátit zdravý, klidný a plnohodnotný spánek. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na boční části obalu.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy

O ZNAČCE

Bio Bachovky

Květové esence Bio Bachovky nesou název podle Dr. Edwarda Bacha, který jako lékař hledal alternativní možné způsoby léčby svých pacientů. Jeho květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

Bachova květová esence neléčí přímo fyzické nemoci, ani nenahrazuje lékařskou péči, ale dokáže jít ke kořeni problému a docílit emocionálního vyladění, které pomáhá zlepšit fyzický stav organismu. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Bio Bachovky propojují negativní stavy mysli lidí s pozitivními účinky rostlin. Bio Bachovky obsahují 38 základních rostlin, které pomáhají pečovat nebo navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil. Bachovy květové esence se můžou používat spolu s jinými formami léčení. Kdykoli se vyskytnout fyzické nebo psychické potíže, je čas na Bio Bachovky.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy Bio Bachovky

SPECIFIKACE

Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pomáhá navrátit zdravý, klidný a plnohodnotný spánek.
Použití 4 kapky kápneme do úst dle doporučeného dávkování (4 kapky 4x denně je minimální doporučené dávkování). Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva, …).
Aktivní látky Snědek chocholikatý, pávie červená, jírovec maďal, osika obecná, sporýš lékařský
Náš tip Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu.
Zajímavost Jedná se o esenci vhodnou k přímému použití bez vedlejších účinků nebo vzniku závislosti.
Bio Certifikát Ecocert
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT