Bio Bachovky Bachovy květové esence Snědek chocholikatý/Star of Bethlehem 10ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
157 Kč
262 Kčušetříte 105
Můžeme Vám nabídnout jiné Doplňky stravy?

POPIS PRODUKTU

Bio Bachovky Bachovy květové esence Snědek chocholikatý/Star of Bethlehem 10ml

Po fyzickém nebo duševním šoku, při posttraumatických stavech a vnitřní zmatenosti. Pomáhá dodat rovnováhu a harmonii, jak fyzickou tak duševní.

Star of Bethlehem je vhodná po fyzickém nebo duševním šoku, při posttraumatických stavech a vnitřní zmatenosti. Při ztrátách nebo šoku, a to i staršího původu. Nezáleží na tom, před jak dlouhou dobou se šokující událost stala, i když ideální je použití esence ihned po traumatu (nehody, rozvod rodičů, špatná zpráva a další). Esence velmi účinně tiší i zármutek pozůstalých při úmrtí někoho blízkého.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy

O ZNAČCE

Bio Bachovky

Květové esence Bio Bachovky nesou název podle Dr. Edwarda Bacha, který jako lékař hledal alternativní možné způsoby léčby svých pacientů. Jeho květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

Bachova květová esence neléčí přímo fyzické nemoci, ani nenahrazuje lékařskou péči, ale dokáže jít ke kořeni problému a docílit emocionálního vyladění, které pomáhá zlepšit fyzický stav organismu. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Bio Bachovky propojují negativní stavy mysli lidí s pozitivními účinky rostlin. Bio Bachovky obsahují 38 základních rostlin, které pomáhají pečovat nebo navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil. Bachovy květové esence se můžou používat spolu s jinými formami léčení. Kdykoli se vyskytnout fyzické nebo psychické potíže, je čas na Bio Bachovky.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy Bio Bachovky

SPECIFIKACE

Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pomáhá dodat rovnováhu a harmonii, jak fyzickou tak duševní. Pomáhá neutralizovat následky šoku a traumat, ať se jedná o mentální nebo fyzické.
Použití 4 kapky kápneme do úst dle doporučeného dávkování (4 kapky 4x denně je minimální doporučené dávkování). Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva, …).
Aktivní látky Výtažek ze zeměžluči lékařské
Náš tip Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu.
Zajímavost Jedná se o esenci vhodnou k přímému použití bez vedlejších účinků nebo vzniku závislosti.
Bio Certifikát Ecocert
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT