Bio Bachovky Bachovy květové esence Chmerek roční/Sclerantus 10ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 26.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
157 Kč
262 Kčušetříte 105
Můžeme Vám nabídnout jiné Doplňky stravy?

POPIS PRODUKTU

Bio Bachovky Bachovy květové esence Chmerek roční/Sclerantus 10ml

Při problémech s rozhodováním mezi dvěma danými možnostmi, při střídání nálad. Pomáhá dodat rovnováhu a odhodlanost.

Chmerek roční je vhodný při problémech s rozhodováním mezi dvěma danými možnostmi, při střídání nálad. Tento typ lidí většinou ví, co od života chce, ale neví, jak to dostat. Chmerek roční je esencí, která je vhodná pro nerozhodné, váhavé, zvláště když jde o dvojí volbu. Svojí nerozhodností mohou promrhat řadu příležitostí. Jejich mysl těká, v rozhovoru přeskakují z jednoho tématu na druhý. Rychle mění názory i nálady. Každou chvíli je bolí něco jiného.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy

O ZNAČCE

Bio Bachovky

Květové esence Bio Bachovky nesou název podle Dr. Edwarda Bacha, který jako lékař hledal alternativní možné způsoby léčby svých pacientů. Jeho květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

Bachova květová esence neléčí přímo fyzické nemoci, ani nenahrazuje lékařskou péči, ale dokáže jít ke kořeni problému a docílit emocionálního vyladění, které pomáhá zlepšit fyzický stav organismu. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Bio Bachovky propojují negativní stavy mysli lidí s pozitivními účinky rostlin. Bio Bachovky obsahují 38 základních rostlin, které pomáhají pečovat nebo navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil. Bachovy květové esence se můžou používat spolu s jinými formami léčení. Kdykoli se vyskytnout fyzické nebo psychické potíže, je čas na Bio Bachovky.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy Bio Bachovky

SPECIFIKACE

Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pomáhá dodat rovnováhu, odhodlanost, rozhodnost a schopnost pohotového jednání. Pomáhá i při nevolnostech na cestách.
Použití 4 kapky kápneme do úst dle doporučeného dávkování (4 kapky 4x denně je minimální doporučené dávkování). Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva …).
Aktivní látky Výtažek z chmerku ročního
Náš tip Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu.
Bio Certifikát Ecocert
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT