Bio Bachovky Bachovy květové esence Zimolez kozí list/Honeysuckle 10ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
157 Kč
262 Kčušetříte 105
Můžeme Vám nabídnout jiné Doplňky stravy?

POPIS PRODUKTU

Bio Bachovky Bachovy květové esence Zimolez kozí list/Honeysuckle 10ml

Při pocitech nostalgie, marné touhy a žití minulostí. Pomáhá navrátit se do přítomnosti.

Honeyskuckle je pro ty, kteří uvízli nostalgicky v minulosti (př.: zemře partner nebo blízký přítel a oni se stále v myšlenkách i při rozhovoru vrací k tomu, co spolu prožívali). Tato esence pomáhá proti stesku po domově při přestěhování. Pomáhá dětem, kterým se stýská po rodičích, když jsou odloučené na táboře, v nemocnici apod., ale také po rozvodu. Honeysuckle dává schopnost žít v přítomnosti a bez lítosti a pomáhá pokročit v životě vpřed bez starostí z minulostí. U zvířátek při změně majitele nebo jeho úmrtí.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy

O ZNAČCE

Bio Bachovky

Květové esence Bio Bachovky nesou název podle Dr. Edwarda Bacha, který jako lékař hledal alternativní možné způsoby léčby svých pacientů. Jeho květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

Bachova květová esence neléčí přímo fyzické nemoci, ani nenahrazuje lékařskou péči, ale dokáže jít ke kořeni problému a docílit emocionálního vyladění, které pomáhá zlepšit fyzický stav organismu. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Bio Bachovky propojují negativní stavy mysli lidí s pozitivními účinky rostlin. Bio Bachovky obsahují 38 základních rostlin, které pomáhají pečovat nebo navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil. Bachovy květové esence se můžou používat spolu s jinými formami léčení. Kdykoli se vyskytnout fyzické nebo psychické potíže, je čas na Bio Bachovky.

ZOBRAZIT VÍCE Doplňků stravy Bio Bachovky

SPECIFIKACE

Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pomáhá navrátit se do přítomnosti.
Použití 4 kapky kápneme do úst dle doporučeného dávkování (4 kapky 4x denně je minimální doporučené dávkování). Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva, …).
Aktivní látky Výtažek ze zimolezu kozího listu
Náš tip Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu.
Zajímavost Jedná se o esenci vhodnou k přímému použití bez vedlejších účinků nebo vzniku závislosti.
Bio Certifikát Ecocert
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT