beconfiDent Bělící pero 2,5ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 13.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
419 Kč
699 Kčušetříte 280
Můžeme Vám nabídnout jiné Péče o zuby?

POPIS PRODUKTU

beconfiDent Bělící pero 2,5ml

Pero pro bělení zubů beconfiDent je vhodné pro bělení zubů na cestách, nebo když potřebujete okamžitý efekt částečného vybělení a zároveň dodání lesku vašim zubům, například na večírku. Bělící pero odstraňuje skvrny způsobené např. barevnými potravinami, nápoji a kouřením.

Aplikuje se na zuby pomocí jemného štětce, který z něj činí ideální nástroj pro bělení zaměřený na odstraňování skvrn mezi zuby. Neobsahuje peroxid a je ideální i pro citlivé zuby, jedná se o rychlý bělící proces. Nepůsobí bolest ani poškození zubů. 100% bezpečné pro sklovinu. Pero obsahuje naprosto stejný gel s novým moderním složením zcela bez peroxidu, jaký obsahuje Úvodní sada na bělení zubů, jediný rozdíl spočívá ve způsobu ošetření, kdy bělící pero je alternativou aplikace gelu na zuby.

Používejte spolu s dalšími produkty pro bělení zubů značky beconfiDent, aby byl váš úsměv zářivý a v perfektním stavu. Bělící gel má neutrální pH, které poskytuje bezpečné a šetrné bělení, které nepoškozuje zubní sklovinu. Bělící pero je ideálním doplněním Čistící a bělící pěny nebo Úvodní sady pro bělení zubů, vzhledem ke krátké aplikační době je však nenahrazuje.

SPECIFIKACE

Kategorie Péče o zuby
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Krásný zdravý úsměv
Použití 1. Vyčistěte si jemně zuby bez použití pasty před každou aplikací. 2. Lehce otáčejte spodní částí pera a gel se vytlačí na špičku. Naneste tenkou vrstvu gelu na každý zub, který chcete bělit. Nanášejte gel i mezi zuby. Doporučujeme bělit jednu řadu zubů. 3. Nechte gel zaschnout 3 minuty. Po tuto dobu se nedotýkejte rty bělených zubů, gel by se mohl setřít. Doporučujeme nejíst a nepít 15 minut po aplikaci gelu. 4. Po zaschnutí začíná gel účinkovat a časem zmizí.
Aktivní látky Přírodní organická jedlá soda, přírodní xylitol, šťáva z aloe vera, extrakt z jader granátového jablka, extrakt z květu heřmánku
Náš tip Vzhledem k rozměrům a snadné aplikaci si můžete vzít pero kamkoliv s sebou a snadno jej aplikovat.
Zajímavost Při denním používání vydrží cca 2 měsíce.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT