Biosilk Volumizing Therapy Root Lifter Přípravek pro nadzvedávání vlasů od kořínků 207ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMV ÚTERÝ 6.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
220 Kč
245 Kčušetříte 25
Můžeme Vám nabídnout jiné Objem vlasů?

POPIS PRODUKTU

Biosilk Volumizing Therapy Root Lifter Přípravek pro nadzvedávání vlasů od kořínků 207ml

Přípravek pro nadzvedávání vlasů od kořínků. Zvětšuje objem účesu a zanechává jej kompaktní. Zajišťuje optimální rovnováhu mezi kompaktností a možnosti stylizace účesu. Nasycuje vlasy výživnými proteiny hedvábí Silk Proteins. Posiluje je díky účinkům rýžových bílkovin a také dokonale zvětšuje objem díky Hair Volume Complex . Toto základní složení vyživuje pokožku hlavy, zároveň působí na vlasové cibulky, aby dodaly vláknům zdraví a lesk bez dodatečného zatížení vlasů.

UV filtry chrání vlasy před škodlivým zářením. Neobsahuje gluten, sírany ani parabeny. Přípravek nebyl testován na zvířatech.


Odkaz
 

ZOBRAZIT VÍCE Produktů pro objem vlasů

O ZNAČCE

Biosilk

Výjimečná vlasová kosmetika Biosilk je vyráběna jedním z nejlepších výrobců vlasových produktů na světě Farouk Systems USA. Všechny přípravky vlasové kosmetiky Biosilk jsou tvořeny na bázi přírodního hedvábí.

Díky tomu vlasy získávají nádherný lesklý vzhled a k tomu jsou vlasy stoprocentně zdravé a ve výborné kondici. Vlasová kosmetika Biosilk dováží hedvábí přímo z japonských hedvábných farem. Procesem hydrolýzy jsou zámotky hedvábí čištěny a přeměněny na prášek. Jedná se o velmi důkladný proces, který je originálním patentem firmy Farouk Systems. Jen a pouze takto upravené přírodní hedvábí je plně aktivní a účinné v kosmetických produktech Biosilk. Hedvábné vlasy prostě milují hedvábí!

ZOBRAZIT VÍCE Produktů pro objem vlasů Biosilk

SPECIFIKACE

Vlasy Pro jemné vlasy bez objemu
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Zvětšuje objem účesu a zanechává jej kompaktní.
Použití Nanášejte do vlhkých nebo suchých vlasů ke kořínkům.
Aktivní látky Hair Volume Complex, výživné proteiny, hedvábí Silk Proteins a rýžové bílkoviny
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT