CHI Silk Infusion Přírodní hedvábný komplex

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 9.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
40 Kč
45 Kčušetříte 5
Můžeme Vám nabídnout jiné Bezoplachová péče na vlasy?

POPIS PRODUKTU

CHI Silk Infusion Přírodní hedvábný komplex

Hedvábný komplex, který proniká do struktury vlasů a obohacuje je o nezbytné vitamíny. Nesmývá se, a dodává jim tak perfektní lesk. Posiluje vlasy, dodává jim výtečnou měkkost a zlepšuje jejich poddajnost. Bohatá výživa bez smývání regeneruje vlasy, chrání je před účinky teplot a znečištěným prostředím (prach).

Usnadňuje česání vlasů. Dokonalý při použití fénu nebo žehličky. Je obohacený o velké molekuly přirozených hedvábných proteinů, proteiny sóji a pšenice. Neobsahuje alkohol a vlasy nezatěžuje.

ZOBRAZIT VÍCE Bezoplachové péče na vlasy

O ZNAČCE

CHI

Výjimečná vlasová kosmetika CHI je vyráběna jedním z nejlepších výrobců na světě Farouk Systems USA. Všechny přípravky vlasové kosmetiky CHI jsou stvořeny na bázi nejlepších přírodních látek a přírodního hedvábí.

Díky tomu vlasy získávají nádherný lesklý vzhled a k tomu jsou vlasy stoprocentně zdravé a ve výborné kondici. Vlasová kosmetika CHI je ve světě populární, protože za ní stojí výsledky kombinující přírodní látky a výsledky moderního výzkumu. Například jedinečné složení keramické formule CHI 44 Ceramic podporující silnější vlasy s delší trvanlivostí, hedvábí dodávající výjimečný lesk a nanostříbro zajišťující nejlepší možnou ochranu před bakteriemi. Zdravé vlasy jsou základem krásného vzhledu.

ZOBRAZIT VÍCE Bezoplachové péče na vlasy CHI

SPECIFIKACE

Vlasy Pro poškozené a barvené vlasy
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Posiluje vlasy a dodává jim výtečnou hebkost. Zlepšuje poddajnost vlasů. Nezatěžuje vlasy a dodává jim výborný lesk.
Použití Rozetřete kapku v dlaních a aplikujte do vlhkých nebo suchých vlasů, zejména na konečky. Nesmývejte.
Aktivní látky Částice přírodního hedvábí, bylinné extrakty, sojové proteiny, keratin a vitamíny
Náš tip Vhodný při použití fénu nebo žehličky
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT