CHI Twisted Fabric Stylizační pasta s vitamíny 74g

0
Recenzí
Množství
SKLADEMV PONDĚLÍ 12.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
233 Kč
259 Kčušetříte 26

POPIS PRODUKTU

CHI Twisted Fabric Stylizační pasta s vitamíny 74g

Stylingová pasta na vlasy. Stylizační pasta umožňuje tvořit, formovat a vyhlazovat vlasy. Vhodná pro práci se sypkými vlasy, které se špatně formují. Ideální pro tvorbu mnoha tvarů a vytváření rozmanitých účesů. Dodává výborný lesk a hydratuje.

Obsahuje vyživující složky a vitamíny, které poskytují regenerační účinky. Nezanechává efekt mastných vlasů a vlasy nezatěžuje. Vhodná i po práci s žehličkou či kulmou s cílem podtržení pramínků vlasů.

ZOBRAZIT VÍCE Vosků na vlasy

O ZNAČCE

CHI

Výjimečná vlasová kosmetika CHI je vyráběna jedním z nejlepších výrobců na světě Farouk Systems USA. Všechny přípravky vlasové kosmetiky CHI jsou stvořeny na bázi nejlepších přírodních látek a přírodního hedvábí.

Díky tomu vlasy získávají nádherný lesklý vzhled a k tomu jsou vlasy stoprocentně zdravé a ve výborné kondici. Vlasová kosmetika CHI je ve světě populární, protože za ní stojí výsledky kombinující přírodní látky a výsledky moderního výzkumu. Například jedinečné složení keramické formule CHI 44 Ceramic podporující silnější vlasy s delší trvanlivostí, hedvábí dodávající výjimečný lesk a nanostříbro zajišťující nejlepší možnou ochranu před bakteriemi. Zdravé vlasy jsou základem krásného vzhledu.

ZOBRAZIT VÍCE Vosků na vlasy CHI

SPECIFIKACE

Kategorie Vosky na vlasy
Vlasy Pro všechny typy vlasů
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Dodává nádherný lesk a hydratuje. Vlasy zpevňuje a dokonale formuje účes.
Použití Naneste na prsty a zahřejte. Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy a poté stylizujte.
Aktivní látky Přírodní hedvábí, výživné látky a vitamíny
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT