Darphin Masque Purifiant Aromatique et L´argile čistící maska 75ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 13.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
664 Kč
1 107 Kčušetříte 443
Můžeme Vám nabídnout jiné Čištění pleti?

POPIS PRODUKTU

Darphin Masque Purifiant Aromatique et L´argile čistící maska 75ml

Tato maska absorbuje nadbytečný maz a nečistoty a zároveň čistí. Po aplikaci je pleť čistá a rozjasněná. Výsledkem jsou méně viditelné póry a projasněná, zdravě vypadající pleť.

O ZNAČCE

Darphin

Luxusní kosmetika Darphin pro náročné, jež je odrazem dnešní moderní doby, nabízí skutečnou individualizovanou péči. Základní suroviny pro kosmetiku Darphin jsou získávány z unikátních ekologicky čistých oblastí.

Zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur. Originální trojdimenzionální koncept synergického působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů dermatologa Pierra Darphina je neustále zdokonalován a udává tak směr nejnovějším inovacím a trendům ve světě kosmetiky. Dermokosmetika Darphin nabízí přípravky pro všechny typy pleti. Zákaznice zůstávají kosmetice Darphin věrné, jelikož oceňují kvalitu a dosažené výsledky. Značku Darphin preferují lidé, kteří charakterizují moderní životní styl a originální přístup a řešení jakýchkoli problémů.

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Méně viditelné póry a projasněná a zdravě vypadající pleť
Použití Nanášejte na očištěnou pleť a nechte působit 10-15 minut. Poté smyjte vlažnou vodou a dočistěte vhodným tonikem. Vyhněte se oblasti očního okolí. Používejte 1-3 krát týdně.
Aktivní látky Esenciální oleje z cypřiše, citronu a levandule, zelený jíl, aloe vera
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT