Dermacol Transparentní fixační pudr 13,5g

50
Recenzí
Množství
SKLADEMV PONDĚLÍ 12.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
131 Kč
218 Kčušetříte 87
Můžeme Vám nabídnout jiné Pudry?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Transparentní fixační pudr 13,5g

Lehký transparentní pudr s obsahem vzácných pigmentů pro dosažení sametového vzhledu pleti zafixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu během dne. Pleť po nanesení působí pěstěnějším dojmem a make-up je chráněn proti doteku.

Součástí každého pudru je labutěnka s praktickým štětečkem pro jednoduchou a rychlou aplikaci. Hypoalergenní, bez parfemace, dotekuodolný. Pudr je transparentní, nezmění barvu vašeho make-upu.


Odkaz (1)
 

Odkaz
 

ZOBRAZIT VÍCE Pudrů

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Pudrů Dermacol

SPECIFIKACE

Kategorie Pudry
Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pleť bude působit velmi pěstěným dojmem po celý den. Je zmatněná a nádherně sametová.
Použití Zafixujte make-up krouživými pohyby štětcem nebo labutěnkou. Dále aplikujte tvářenku, popř. stíny a opěť celý make-up zafixujte pudrem.
Zajímavost Asociace vizážistů a stylistů ČR zvolila tento výrobek Výrobkem roku 2007.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT