Dermacol Zmatňující báze pod make-up Matt Control Make-up Base 20ml

18
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 26.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
142 Kč
237 Kčušetříte 95
Můžeme Vám nabídnout jiné Podkladové báze?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Zmatňující báze pod make-up Matt Control Make-up Base 20ml

Dlouhotrvající zmatňující podkladová báze pod make-up zajistí perfektně matnou pleť bez lesku po celých 18 hodin. Lehká krémovitá textura vyhladí povrch pleti a vyplní vrásky a póry, čímž sníží jejich viditelnost a zamezí usazování make-upu. Zdokonaluje vzhled pleti a zjemňuje ji, fixuje líčení a zvyšuje odolnost make-upu. Hypoalergenní, bez olejů.


Odkaz
 

Odkaz (1)
 

ZOBRAZIT VÍCE Podkladových bází

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Podkladových bází Dermacol

SPECIFIKACE

Kategorie Podkladové báze
Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Pleť je matná bez lesku po celých 18 hodin, vyhlazená a připravená na aplikaci make-upu. Make-up se nebude během dne usazovat v pórech a vráskách.
Použití Aplikujte na pleť ošetřenou pleťovým krémem. Rovnoměrně naneste na celý obličej před nanesením make-upu.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT