Dermacol Dlouhotrvající tužka na rty 1,4g (č. 3)

2
Recenze
Množství
SKLADEMV ÚTERÝ 13.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
56 Kč
94 Kčušetříte 38

POPIS PRODUKTU

Dermacol Dlouhotrvající tužka na rty 1,4g (č. 3)

Hedvábně jemné tužky s intenzivními barevnými pigmenty v plastovém obalu s neprodyšným víčkem. Snadno a přesně vykreslí linii rtů, vytvoří jejich dlouhotrvající konturu. Krémová voděodolná konzistence má vysoký stupeň krytí, perfektně rty zvláčňuje. Dermatologicky testováno.

ZOBRAZIT VÍCE Konturovacích tužek na rty

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Konturovacích tužek na rty Dermacol

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Smyslné a plné rty
Použití Obkreslete rty a poté aplikujte rtěnku. Je možné také celé rty tužkou vykreslit. Pro trvalejší výsledek naneste na nalíčené rty fixační pudr, poté rty obtiskněte do ubrousku. Ještě jednou naneste konturovací tužku a rtěnku.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT