Dermacol Růstová řasenka Rapid Grow Lash Mascara 8ml

8
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 13.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
119 Kč
199 Kčušetříte 80
Můžeme Vám nabídnout jiné Růst řas a obočí?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Růstová řasenka Rapid Grow Lash Mascara 8ml

Urychluje růst řas až na 132% do 5 dní! S růstovou řasenkou Rapid Grow Lash Mascara dosáhnete hned dvojitého efektu. Díky speciální technologii a jedinečnému složení řasy viditelně prodlužuje již při první aplikaci. Precizní kartáček rovnoměrně nanese sytou černou texturu i na ty nejkratší řasy, čímž jim dodá maximální objem a látky potřebné pro růst. Bohatá krémová textura nejen dodává objem, ale také řasy chrání a vyživuje, což zamezuje lámavosti a vypadávání.

Obsahuje speciální bioaktivní látky stimulující folikuly řas, které tak posilují a umožňují jejich okamžitý růst a celkovou obnovu. Řasám dodává hustotu a pružnost, která zabraňuje jejich lámání. Obsažený panthenol poskytuje hydratační a regenerační schopnosti a rostlinné vosky řasy chrání před působením okolních negativních vlivů. Dermatologicky testováno.

ZOBRAZIT VÍCE Produktů pro růst řas a obočí

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Produktů pro růst řas a obočí Dermacol

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Růst řas je urychlen až o 132% při pravidelném používání 5 dnů. Řasy dostanou nanesením černé hmoty silný objem a prodlouženou délku. Řasy jsou chráněny a vyživeny, méně vypadávají a méně se lámou.
Použití Aplikujte precizním kartáčkem na horní a dolní řasy.
Aktivní látky Bioaktivní komplex, panthenol
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT