Dermacol Vysoušeč laku Quick Dryer 10ml

3
Recenze
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
59 Kč
99 Kčušetříte 40
Můžeme Vám nabídnout jiné Speciální péče?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Vysoušeč laku Quick Dryer 10ml

Inovativní složení se silikonovými oleji zajistí zaschnutí laku na nehtu do 45 vteřin. Stačí pouze 1 kapka ihned po nanesení laku. Dodává laku vysoce lesklý efekt. Dermatologicky testováno.

ZOBRAZIT VÍCE Speciální péče

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Speciální péče Dermacol

SPECIFIKACE

Výsledky Velmi rychlé zaschnutí laku na nehty
Použití Kápněte jednu kapku na nehet ihned po nanesení laku.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT