Dermacol Dlouhotrvající lak na nehty 5 Day Stay 10ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 6.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
56 Kč
94 Kčušetříte 38
Můžeme Vám nabídnout jiné Barevné laky?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Dlouhotrvající lak na nehty 5 Day Stay 10ml

Barevné laky dodají nehtům upravený, pěstěný vzhled. Průlomová textura skvěle k nehtu přilne a po zaschnutí vytvoří velmi odolný, pevný film extrémně dlouhotrvající a odolný proti oděru a olupování. Klinický test potvrdil, že lak vydrží na nehtech perfektní celých 5 dní (testováno in-vivo) bez podlaku a ochranného nadlaku. Vysoká koncentrace pigmentů v textuře zajišťuje vynikající krytí.

Lak se snadno a rovnoměrně nanáší a ihned po aplikaci dodá povrchu nehtů úžasný lesk, který neztrácí na intenzitě po celou dobu. Unikátní pryskyřice prodlužují trvanlivost laku po nanesení a zvyšují jeho lesk. UV filtr zabraňuje blednutí a zažloutnutí barvy.

ZOBRAZIT VÍCE Barevných laků

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Barevných laků Dermacol

SPECIFIKACE

Výsledky Barva nehtů je elegantní a úžasně lesklá. Lak vydrží na nehtech bez chybičky celých 5 dní (testováno in-vivo).
Použití Aplikujte 1 vrstvičku nebo 2 pro intenzivnější nános barvy a prodloužení trvanlivosti laku na nehtu.
Náš tip Extrémně dlouhotrvající - vydrží perfektní 5 dní (testováno in-vivo), neolupuje se, nebledne, neztrácí lesk.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT