Dermacol Botocell Intenzivní liftingový krém 50ml

1
Recenze
Množství
SKLADEMV ÚTERÝ 6.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
211 Kč
351 Kčušetříte 140
Můžeme Vám nabídnout jiné Denní krémy?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Botocell Intenzivní liftingový krém 50ml

Jedinečný liftingový krém s koncentrovaným protivráskovým komplexem má výsledný účinek podobný jako po aplikaci injekcí botulotoxinu. Okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, již první den po aplikaci znatelný výsledek: snížení hloubky vrásek o 20%a redukce povrchu vrásek o 36% (testováno in-vivo).

Dlouhodobě zvyšuje pevnost, obnovuje plnost pleti a redukuje nerovnosti. Zklidňuje, zvláčňuje a chrání pleť před volnými radikály. Dermatologicky testováno.

ZOBRAZIT VÍCE Denních krémů

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Denních krémů Dermacol

SPECIFIKACE

Kategorie Denní krémy
Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro zralou pleť
Výsledky Okamžitě vyhlazená a vypnutá pleť bez vrásek, dlouhodobě obnovená plnost a reliéf pleti.
Použití Aplikujte ráno a večer na očištěnou pleť obličeje a krku, vyjma okolí očí. Vyhněte se kontaktu s očima.
Aktivní látky Koncentrovaný protivráskový komplex
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT