Dermacol Samoopalovací tělové mléko 200ml

14
Recenzí
Množství
SKLADEMV PONDĚLÍ 24.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
85 Kč
142 Kčušetříte 57
Můžeme Vám nabídnout jiné Samoopalovací krémy?

POPIS PRODUKTU

Dermacol Samoopalovací tělové mléko 200ml

Samoopalovací tělové mléko provoněné vůní čokolády s pomerančem propůjčuje pokožce přirozené opálení bez účinků slunečního záření, hydratuje a zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Přirozené a stejnoměrné opálení získá pokožka do 6 hodin po aplikaci.

Lehké složení se snadno roztírá a vstřebává. Přípravek není určen k ochraně pokožky před UV zářením. Dermatologicky testováno.

ZOBRAZIT VÍCE Samoopalovacích krémů

O ZNAČCE

Dermacol

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up.

V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. I nyní si značka udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Dermacol pomáhá ženám, aby se cítily a vypadaly lépe.

ZOBRAZIT VÍCE Samoopalovacích krémů Dermacol

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Rovnoměrné zbarvení pokožky do 6 hodin po první aplikaci. Přirozené a stejnoměrné opálení po celý rok.
Použití Mléko rovnoměrně rozetřete na pokožku. Pro zvýšení účinku aplikujte opakovaně. Po aplikaci opláchněte ruce vodou nebo používejte speciální rukavici.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT