Fenjal Parfum Deo Spray 75ml

2
Recenze
Množství
SKLADEMZÍTRA 25.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
72 Kč
120 Kčušetříte 48
Můžeme Vám nabídnout jiné Deodoranty a antiperspiranty?

POPIS PRODUKTU

Fenjal Parfum Deo Spray 75ml

Parfémovaný sprej pro dokonalou vůni vašeho těla. Zamilovala jste si lehké květinové vůně tělových přípravků Fenjal? Pak musíte mít jemný parfémový sprej, který perfektně doladí vaši oblíbenou tělovou řadu. Parfémovaný sprej má velice příjemné složení a je čirý. Z decentní květinové vůně budete mít příjemný požitek po celý den.

Bisabolol, lipidy a alantoin napomáhají pokožku hydratovat a uklidňovat. Přípravek vám zajistí šetrnou 24hodinovou ochranu. Neobsahuje konzervační látky.

ZOBRAZIT VÍCE Deodorantů a antiperspirantů

O ZNAČCE

Fenjal

Švýcarská kosmetika Fenjal je tradiční rodinnou firmou. Kosmetika Fenjal se uvedla v roce 1962 revolučním přípravkem, jímž byl krémový olej do koupele. V historii kosmetiky šlo o jeden z průlomových produktů, který umožňuje pečovat o pleť nikoliv až po, ale už při samotné koupeli.

Kosmetika Fenjal patří k tomu nejkvalitnějšímu, co lze nalézt v oblasti tělové kosmetiky. Poznávacím znamením kosmetiky Fenjal jsou její výrazné a neodmyslitelné vůně. Kosmetika Fenjal si zakládá na unikátních, pečlivě volených a žensky působících vůních, které podporují prožitek z tělové péče a hýčkají nás. Výsledkem této kosmetiky je nádherný pocit dokonalé tělové péče a relaxace.

ZOBRAZIT VÍCE Deodorantů a antiperspirantů Fenjal

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Zklidňuje a pečuje o pokožku. Dodává příjemný pocit díky květinové vůni.
Použití Používejte ráno pro celodenní pocit svěžesti a pohodlí a nebo kdykoliv během dne v případě potřeby.
Aktivní látky Bisabolol, lipidy, alantoin
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT