Jessica Antifungal Nail Treatment eliminuje plísně a bakterie 18ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 6.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
551 Kč
919 Kčušetříte 368

POPIS PRODUKTU

Jessica Antifungal Nail Treatment eliminuje plísně a bakterie 18ml

Antifungal Nail Treatment je vhodný pro účinnou léčbu většiny plísňových infekcí. Zabíjí mikroby a nabízí efektivní způsob, jak odstranit většinu forem plísňové kožní infekce. Pomáhá ozdravovat pokožku i nehet a zlepšuje jejich vzhled. Odstraňuje plísně a bakterie, které mohou vést k infekci nehtů.

Není potřeba nehty odlakovat, jelikož proniká pomocí patentovaného doručovacího systému. Ošetření zmírní svědění, pálení a praskání postižené oblasti. Obsahuje přírodní Tea Tree Oil.

ZOBRAZIT VÍCE Speciální péče

O ZNAČCE

Jessica

Kosmetika Jessica je špičkou v oboru péče o přirozený a zdravý vzhled vašich nehtů. Inovativní centrum Jessica Clinic bylo otevřena v roce 1969 v Los Angeles. Jessica nenabízí pouze laky na nehty, ale kompletní výživu a péči o nehty.

Produkty poskytují všechno důležité pro získání a udržení krásných a zdravých nehtů. Značka Jessica je unikátní v přístupu k rozdílným typům nehtů a stojí u zrodu mnoha inovací, včetně šetrné a neviditelné replantace zlomených nehtů. Slavná klientela bývá často k vidění v Jessica Clinic na Sunset bulvár v Hollywoodu. Unikátní Jessica System je založen na pečlivě diferencovaném přístupu k rozdílným typům nehtů a maximálně využívá blahodárné hojivé síly přírody.

ZOBRAZIT VÍCE Speciální péče Jessica

SPECIFIKACE

Výsledky Odstraňuje plísně a bakterie. Pomáha ozdravovat pokožku i nehet a zlepšuje jejich vzhled.
Použití Aplikujte ráno i večer tenkou vrstu na nehet.
Aktivní látky Přírodní Tea Tree olej (olej z čajovníkového sromu), benzochlorid
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT