MAC Dlouhotrvající tužka na oči Pro Longwear 1,2g

0
Recenzí
Množství
SKLADEMPOZÍTŘÍ 6.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
359 Kč
599 Kčušetříte 240
Můžeme Vám nabídnout jiné Tužky na oči?

POPIS PRODUKTU

MAC Dlouhotrvající tužka na oči Pro Longwear 1,2g

Dlouhodržící krémová tužka na oči. Vydrží až 12 hodin. Má jemnou krémovou texturu, ale velmi rychle zasychá a drží tvar. Je určena spíše pro vnější okolí očí.

ZOBRAZIT VÍCE Tužek na oči

O ZNAČCE

MAC

Světoznámou kanadskou značku MAC založili v roce 1984 majitel několika vlasových salónů Frank Angelo s vizážistou a fotografem Frankem Toscanem. Původně byla značka dodávána pouze profesionálům ze světa módy, díky její kvalitě se o ni však brzy začaly zajímat světové celebrity, a to jí zajistilo ohromnou publicitu.

V 90. letech MAC otevřel několik exkluzivních obchodů po celém světě, dnes můžete tuto kosmetiku nakupovat i v České republice. Štětce, make-upy, podkladové báze, rtěnky, pigmenty a spoustu dalších produktů jsou poklady nejen v kosmetických kufřících make-up artistů, kromě široké veřejnosti MAC zbožňují tak modelky a hvězdy filmového nebe. Svůdné rtěnky, jejichž odstín ladil k náušnicím nebo jiným doplňkům, byly vidět na přehlídkových molech na Fashion Week v Pařiži i Miláně. MAC kosmetika je také přítomna i na mnoha foceních pro profesionální módní časopisy. V roce 1998 se značka připojila ke koncernu Estée Lauder, který pokračuje v zavedeném konceptu MAC, stejně jako v jeho charitativních činnostech, mezi něž patří například podpora nadace pro boj s AIDS. Kosmetika MAC je antialergenní a není testována na zvířatech.

ZOBRAZIT VÍCE Tužek na oči MAC

SPECIFIKACE

Kategorie Tužky na oči
Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Precizně orámované oči
Použití Jemným tahem vytvořte linku podél linie řas. Pro měkčí efekt můžete linku rozmazat.
Zajímavost Značka MAC netestuje své výrobky na zvířatech.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT