OPI Lak na nehty Hands Off My Kielbasa! 15ml

45
Recenzí
Množství
SKLADEMV PONDĚLÍ 12.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
135 Kč
225 Kčušetříte 90
Můžeme Vám nabídnout jiné Barevné laky?

POPIS PRODUKTU

OPI Lak na nehty Hands Off My Kielbasa! 15ml

Ukažte krásně upravené a pěstěné nehty a podtrhněte tak svou celkovou vizáž. Laky na nehty OPI vám v tomto ohledu budou skvělým pomocníkem. Vyzkoušejte třeba odstín Hands Off My Kielbasa!. Pokud chcete poskytnout svým nehtům maximální péči a prodloužit životnost barevného laku, používejte také podlak i nadlak a nehtovou výživu.


Odkaz
 

ZOBRAZIT VÍCE Barevných laků

O ZNAČCE

OPI

Značka profesionální nehtové kosmetiky OPI působí ve světě krásy již více než 30 let, kořeny společnosti sahají do roku 1980. Kamkoliv se jí podařilo proniknout, přinesla jedinečnou příležitost ke zkrášlování rukou a nehtů nejen nehtových profesionálů, ale i jejich klientů.

Dnes OPI nabízí vše - od akrylových a gelových modelovacích systémů, přes výživu přírodních nehtů, až k lázeňské pedikúře a manikúře. Nelze zapomenout na výpravné barevné kolekce laků OPI. Každý přípravek, metoda či technika jsou jedinečné a dokonalé v každém detailu. Značka je známá především svými velmi kvalitními laky na nehty, které si oblíbila i řada celebrit. Některé z nich již byly OPI osloveny a společně vytvořily originální kolekce barevných laků. Značka sleduje aktuální trendy a pravidelně představuje aktuální kolekce, s jejich barvami budete vždy trendy. Jako pomyslná třešnička na dortu působí názvy právě barevných laků, které jsou pojmenovány vždy s originálně a vtipně, díky čemuž si své oblíbené odstíny každý snadno zapamatuje.

ZOBRAZIT VÍCE Barevných laků OPI

SPECIFIKACE

Výsledky Pěstěné nehty nalakované dlouhotrvajícím lakem
Použití Nanášejte jemnými dlouhými tahy na nehet. Naneste 2 vrstvy po použití podlaku.
Náš tip V bohaté paletě barevných laků OPI naleznete vhodný odstín pro každou příležitost.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT