Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Lotion SPF30 Mléko urychlující opalování 150ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
311 Kč
519 Kčušetříte 208
Můžeme Vám nabídnout jiné Kosmetika na opalování?

POPIS PRODUKTU

Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Lotion SPF30 Mléko urychlující opalování 150ml

Mléko urychlující přirozený proces opálení poskytuje hydrataci po mnoho hodin, zabraňuje loupání pokožky a přispívá k intenzivnějšímu a déletrvajícímu opálení. Je odolné vůči vodě a obsahuje revoluční technologii HelioplexTM, která chrání pokožku před slunečním zářením. Nová technologie účinně odráží negativní složky slunečního záření.

Obsahuje vitamín E, antioxidant, který podporuje přirozenou obranyschopnost kožní tkáně a zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Výsledkem je neporušená a zdravě opálená pokožka. Urychluje přirozený proces opalování. Faktor SPF 30 poskytuje vysokou ochranu.

ZOBRAZIT VÍCE Kosmetiky na opalování

O ZNAČCE

Piz Buin

Kosmetika Piz Buin je dlouhodobě specializovaná na ochranu proti slunci. Je určena všem příznivcům outdoorových aktivit i milovníkům odpočinku na plážích. Kosmetika Piz Buin je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu.

Sluneční kosmetika Piz Buin pochází ze švýcarských Alp a je významným průkopníkem péče o pokožku vystavovanou slunečním paprskům. Produkty Piz Buin jsou testovány v extrémních podmínkách Saharské pouště a Himalájských velehor. Celosvětový primát drží v případě řady významných objevů jakými je ochranný faktor SPF či voděodolné tělové mléko. Produkty Piz Buin obsahují originální fotostabilní ochranu proti slunečním paprskům s Helioplexem.

ZOBRAZIT VÍCE Kosmetiky na opalování Piz Buin

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Poskytuje intenzivní hydrataci a výživu. Přispívá k intenzivnějšímu a déle trvajícímu opálení. Zabraňuje loupání pokožky.
Použití Nanášejte rovnoměrně na pokožku 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci opakujte po zpocení, koupání nebo po osušení ručníkem.
Aktivní látky Helioplex a vitamín E
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT