Ryor Tělový sprchový peeling s extrakty z mořských řas 200ml

5
Recenzí
Množství
SKLADEMV ÚTERÝ 25.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
73 Kč
122 Kčušetříte 49
Můžeme Vám nabídnout jiné Tělový peeling?

POPIS PRODUKTU

Ryor Tělový sprchový peeling s extrakty z mořských řas 200ml

Přípravek, který svým složením pokožku celého těla nejen myje, ale obsahem drobných mikrokuliček dokáže i odstranit odumřelé buňky z jejího povrchu. K výrazné hydrataci a regeneraci napomáhají obsažené extrakty z mořských řas, bohaté na proteiny a minerální látky.

ZOBRAZIT VÍCE Tělových peelingů

O ZNAČCE

Ryor

Česká přírodní kosmetika Ryor nabízí nejen široký sortiment výrobků ošetřujících pleť a tělo, ale i profesionální řadu pro kosmetické salony. Byla založena v roce 1991 Ing. Evou Štěpánkovou. Dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu.

 

Provádí cílené osobní poradenství prostřednictvím speciálních poraden na prodejnách a na svém blogu. Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V současné době vyrábí kolem 200 výrobků, z toho přibližně 120 je určených pro maloobchodní síť a 80 určených pro profesionální kosmetické salony. Všechny přípravky jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, které jsou významnou součástí firmy. Ryor se také snaží expandovat do zahraničí, mezi její klienty se začleňují obchodní partneři v Rusku, Velké Británii, USA, Arabských emirátech, Tchajwanu a další. Značka netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech.

ZOBRAZIT VÍCE Tělových peelingů Ryor

SPECIFIKACE

Kategorie Tělový peeling
Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Hedvábně jemná pokožka
Použití Nanášejte na pokožku těla a pečlivě ji masírujte, poté opláchněte.
Aktivní látky Extrakty z mořských řas
Náš tip Ošetření pokožky peelingem je vhodné dvakrát až třikrát týdně.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT