Ryor Břečťanový gel proti celulitidě 200ml

13
Recenzí
Množství
SKLADEMV PONDĚLÍ 31.10. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
81 Kč
135 Kčušetříte 54
Můžeme Vám nabídnout jiné Celulitida, strie a hubnutí?

POPIS PRODUKTU

Ryor Břečťanový gel proti celulitidě 200ml

Přípravek obsahující extrakt z břečťanu, který napomáhá odstraňovat příznaky celulitidy, tzv. pomerančové kůže. Pokožku dokonale hydratuje, zpevňuje a zvyšuje její pružnost.

ZOBRAZIT VÍCE Produktů na celulitidu, strie a hubnutí

O ZNAČCE

Ryor

Česká přírodní kosmetika Ryor nabízí nejen široký sortiment výrobků ošetřujících pleť a tělo, ale i profesionální řadu pro kosmetické salony. Byla založena v roce 1991 Ing. Evou Štěpánkovou. Dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu.

 

Provádí cílené osobní poradenství prostřednictvím speciálních poraden na prodejnách a na svém blogu. Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V současné době vyrábí kolem 200 výrobků, z toho přibližně 120 je určených pro maloobchodní síť a 80 určených pro profesionální kosmetické salony. Všechny přípravky jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, které jsou významnou součástí firmy. Ryor se také snaží expandovat do zahraničí, mezi její klienty se začleňují obchodní partneři v Rusku, Velké Británii, USA, Arabských emirátech, Tchajwanu a další. Značka netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech.

ZOBRAZIT VÍCE Produktů na celulitidu, strie a hubnutí Ryor

SPECIFIKACE

Pleť Pro všechny typy pleti
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Hydratovaná, zpevněná a pružná pokožka
Použití Břečťanový gel se aplikuje každý den, hlavně ráno, především na nohy a stehna, směrem od kotníků k tříslům. Aplikace na břicho a hýždě je také směrována k tříslům.
Aktivní látky Extrakt z břečťanu
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT