Sebamed Šampon pro každý den 200ml

0
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 6.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
119 Kč
199 Kčušetříte 80

POPIS PRODUKTU

Sebamed Šampon pro každý den 200ml

Jemný šampon pro každodenní použití podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště pokožky hlavy s pH 5,5. Pro zdravé a krásné vlasy. Neobsahuje mýdlo ani alkalické složky. Součástí složení jsou vodu zadržující ingredience, které pronikají do struktury vlasů, přidávají na objemu a vlasy prozáří.

Zjemňující přísady obalí vlas pro jeho další ochranu a revitalizaci. Nová generace glykosidů tenzidů chrání vlasy a pokožku hlavy proti vysušení. Šampon má příjemnou vůni a je doporučován pro časté mytí normálních a suchých vlasů.

O ZNAČCE

Sebamed

První produkty lékařské kosmetiky Sebamed vyrobil v roce 1957 německý lékař Heinz Maurer. Při jejich vývoji se zaměřil na kosmetiku pro lidi trpící kožními onemocněními. Maurerův objev, že pokožka má mírně kyselý povrch, který ji chrání před škodlivými vnějšími vlivy, dehydratací, bakteriemi ap., nastartoval intenzivní a dlouhotrvající výzkum, který byl korunován úspěchem - byl vyroben syndet s hodnotou pH 5,5.

Maurerovým myšlenkám o lékařské kosmetice se dostalo přijetí širokou lékařskou veřejností a setkaly se s velkým ohlasem mezi dermatology, neboť umožňovaly mytí i infikované a podrážděné kůže, což nikdy předtím nebylo možné. Se Sebamedem se otevřela také nová kapitola v lékařské péči o pokožku celého těla. Myšlenka byla rychle kopírována a brzy se trhu objevily tzv. pH-neutrální produkty. Žádné výrobky Sebamed neopustí německou továrnu, aniž by byly dermatologicky testovány. Důkazem kvality značky je také to, že si od svého založení udržuje jedno z předních míst v oboru lékařské péče o pleť a těší se oblibě na mezinárodní úrovni - v současnosti se její výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa. Ať už jde o koupele pro miminka, krémy proti vráskám nebo vlasové šampony, všechny produkty jsou založeny na myšlence stabilizovat přirozený kyselý ochranný plášť pokožky pomocí pH 5,5.

SPECIFIKACE

Vlasy Pro normální a suché vlasy
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Zářivé, snadno rozčesatelné vlasy a zdravá pokožka hlavy
Použití Do vlhkých vlasů vmasírujte malé množství šamponu a nechte několik minut působit. Poté důkladně vymyjte, podle potřeby opakujte. Šampon je vhodný pro každodenní použití
Aktivní látky Cukrové tenzidy z rostlinných škrobů, hydratační komplex
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT