Tangle Teezer The Original kartáč na vlasy

136
Recenzí
Množství
SKLADEMZÍTRA 8.12. U VÁS
ZBOŽÍ JE TRVALE VYPRODANÉ
Cena
178 Kč
209 Kčušetříte 31
Můžeme Vám nabídnout jiné Hřebeny a kartáče?

POPIS PRODUKTU

Tangle Teezer The Original kartáč na vlasy

Tento kartáč si od doby svého uvedení na trh získal vaši důvěru a v našich Recenzích jej chválíte jako svůj oblíbený. Proto tu nesmí chybět. Vybírat můžete z několika barevných provedení, od zářivých barev až po nenápadnou černou. Ať žije příjemné, rychlé a bezbolestné česání!

Tangle Teezer je profesionální kartáč určený k rozčesávání vlasů. Vytvořil jej kolorista celebrit Shaun P. a jeho výsledky ohromily celý kadeřnický průmysl prakticky ze dne na den. Je doporučován předními vlasovými stylisty, získal nespočet cen a k dostání je v těch nejlepších kadeřnických salonech po celém světě.

Profesionální kartáč Tangle Teezer funguje jako žádný jiný kartáč nebo hřeben. Jeho štětiny jsou speciálně rozvrhnuté a mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Použití je rychlé a jednoduché, a tak je kartáčování opravdu příjemné, protože konečně Vaše vlasy zůstávají tam, kde mají být. Konečně se do svých vlasů můžete zamilovat. Štětiny kartáče Tangle Teezer, které jsou umístěny blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a během chvíle jemně a bez namáhání rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy – mokré i suché. Zabraňuje lámání a třepení vlasů a obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk. Skvěle se hodí pro všechny typy vlasů včetně vlnitých a prodloužených. Bezbolestné rozčesání s nadšením uvítají i děti, které tento kartáč překřtili na „kouzelný“.

SPECIFIKACE

Vlasy Pro všechny typy vlasů
Věk Pro všechny věkové skupiny
Výsledky Během chvíle jemně a bez namáhání rozčesané i ty nejzacuchanější vlasy – mokré i suché.
Použití Pročešte vlasy dle potřeby, kartáč bez problémů rozčeše i mokré vlasy.
Náš tip Skvělý také pro vlnité a prodloužené vlasy.
NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL
Slevové akce, nové značky...


KONTAKT