Smazat

Facebook a vztahy kolem něj

Ahoj holky, chci znát Váš názor na téma FACEBOOK a vztahy kolem něj ... Jde o to, že mi přijde, že přítel na něm tráví čím dál více času a tak nějak cítím, že se ode mě "vzdaluje" a mě se to začíná hoodně nelíbit..

Holky potřebuju poradit, protože začínám být už zoufalá ... jsem s přítelem teprve půl roku .. ze začátku bylo všechno fajn, ale poslední 2 měsíce pozoruji, že začal na facebooku trávit spoustu svého času ... Začla jsem tam také moc chodit, ale jen proto, abych věděla, že tam je on, abych věděla komu co komentuje, čemu dává "lajk" ... Není to správné, vůbec se mi takový styl života nelíbí a nechci v tom pokračovat . já se klidně fejsu vzdám, klidně si ho zruším, ale pocit že nevím co tam přítel dělá mě děsí.. chtěla bych, aby si ho také zrušil ale to po něm nemůžu chtít, a stejně vím, že by to neudělal, protože k tomu nemá důvod .. taky by mě zajímalo, kde pořád bere "nové přátelé" jsou to především holky, když nikam beze mě nechodí s nikym novym se neseznamuje, ale stejne tak 3x za tyden tam ma nove znamosti .. kdyz jsem se ho ptala kdo to je za holku, tak mi rekl ze nevi, ze j nezna, ale proc si ji tedy pridava do pratel ? vim ze resim blbosti, ale opravdu me to zacina moc stvat .. :/ kdyby jsme fejs oba nemeli tak je vsechno idealni ... je tam pripojenej od rana do vecera ... jsme spolu skoro kazdy den, bydlime od sebe asi 15 minut, ale stejne hned jak od sebe prijdeme domu tak jako prvni co udela je ze zapne fejs .. a to radsi nechci vedet, co si tam s kym pise verim mu, ale proste jsem uz takova nejista ..
 
 

Váš příspěvek

Facebook a vztahy kolem něj

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené