arrow
profile_image
jolive
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
moc ráda koukám na filmy nebo pořady o jídle, vaření, atak podobně... jako třeba Ratatouille, roztomilý film Napadá vás nějaký tohoto zaměření? Budu vděčná za každou radu, díky

Já ráda koukala na Jamieho Olivera, z filmů mě napadá Chilly, sex a samba a Julie a Julia, to jsem bohužel neviděla, ale mohlo by to být hezký

arrow
profile_image
Morenn
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také ráda sleduji pořady a filmy o jídle. Na Julie and Julia se určitě podívej. Pak je to Jamie, Dvě dámy při těle, Nigella Lawson, Škola vaření s Delií Smith, Gordon Ramsay a jeho reality show Hell´s Kitchen nebo drsný dokument, jak člověk dopadne, když se bude celý měsíc stravovat jen z fastfoodů - Super Size Me.

arrow
profile_image
jitunka
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, mě se moc líbil film Koření života

arrow
profile_image
perichorese
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

"Chocolate" (režie Lasse Hallström) s Juliette Binoche

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji AlmaSinger: Julie a Julia

Zrovna mi kamrádka vyprávěla,že je to super.
Taky mám hrozně ráda pořady o vaření.Z našich mě baví Kluci v akce,Kuchařská pohotovost,z cizích zbožňuju Ainslyho Herriota ten je super (nevím jestli jsem přesně trefila jak se to píše,byl to ten černoušek)

jestli máte, holky, rády pořady o jídle - jako jááá tak mrknětě na Man v Food, zadejte si to třeba do vyhledávače na www.youtube.com, to se myslím dobře pobavíte, tak to zkouknětě a písněte Vaše reakce

arrow
Neprodává v Bazaru

Není až tak úplně o vaření, ale je opravdu dobrý. jmenuje se Čokoláda.
O jedná se tam o vztah dvou lidí, kteří nejsou přijímáni společností, ale také se zde samozřejmě o výrobu pravé čokolády.
Také celkem ujde Koření života. Včera byl na nově, tak pokud si jej neviděla, tak na něj mrkni.
Jinak taky se doma občas podíváme na pořad Pod Pokličkou. je to správná oddechovka.

arrow
Neprodává v Bazaru

podívala jsem se na tom youtube na tvou radu, funnybubble, na pár těch pořadů .
Akorát u jednoho mi přišlo opravdu líto tak rychle sníst takový pěkný steak a vůbec ho nevychutnat. ou

Jídla se trochu dotýká Jíst, meditovat, milovat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Filmy o jídle a vaření

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené