Ahoj, uvažuju, že si pořídím gelové oční linky, ale vůbec nevím jaké. S jakými máte zkušenost vy a jaké byste mi doporučili? Díky.

arrow
profile_image
Doom
od 16. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já zkoušela od Bobbi Brown a byly super. Vydržely pěkné celý den.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemám ponětí o čem je řeč ... Linky znám jenom v tužce a těkuté, ale gelové ... ? Copak to je ?

Také jsem donedávna neměla ponětí, že něco takového existuje. Jsou to linky, které se nanášejí štětečkem, ale vlastně ani já pořádně nevím, jak se liší od klasických tekutých. Vydedukovala jsem si, že budou mít gelovou konzistenci (jak jinak, když jsou gelové ), tudíž nebudou tak řídké jako tekuté linky, nebo jak bych to řekla. Ale tím končím. Slyšela jsem na ně samou chválu, tak jsem si řekla, že je vyzkouším.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Erinka: štětečkem

Hm, jdu pogooglit . Já mám nejoblíbenější linky Gabriella Salvette, mají super gumový štěteček, ale ty jsou "jenom" těkuté ( liquid eyeliner ) . Jsem zvědavá, kdo sem co ještě napíše

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sejkr: snažší manipulace

Ah, to jsou takové v "kelímkoch" ? Krásné barvy, ale nikde není vyobrazený aplikátor - jenom u Estee Lauder - a s tím štětcem bych to asi nesvedla.

arrow
profile_image
Elishebet
od 1. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já používám gelové linky od Coastal Scents a jsou fakt super, mám na ně přibližně takovýto štěteček: http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/ product/1807_37/angle-brow-define-brush.cfm, koupila jsem ho v Sephore.
Nanášení pomocí štětečku je podle mně fakt mnohem snažší a přesnější než je to např.u linek v tužce nebo u těch tekutých. (můžete mrknout do přebytků -mám tam teď jedny na prodej - a dávala jsem tam fotku jak vypadají nanesené na ruce - pomocí štětečku)

arrow
profile_image
Sofiii mojeid
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem si nedávno koupila přes aukro gel.linky z MAC a jsem spokojena.Vypadají lépe,než tekuté.

arrow
profile_image
dahilla mojeid
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tak za mě jednoznačně MAC Fluidline.. Supr se s nimi pracuje,balení vydrží věky a hlavně jsou prakticky nerozmazatelné!opravdu drží jak přibité..

http://www.maccosmetics.com/product/spp.tmpl?CATEG ORY_ID=CAT151&PRODUCT_ID=898

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak jsem se koukala na ten štěteček, tak jsem si vzpomněla, že hodně ve videích na youtube, když se slečny líčí, tak je používají

arrow
profile_image
HCdracice
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám od Oriflamu Giordani Gold. Koupila jsem si k nim i ten štěteček. Moc mi to s ním nešlo . Mám radši tekutý. Jinak linky nejsou špatný. Akorát s nima musím rychle pracovat, jinak uschnou a začnou se drolit.

arrow
profile_image
casy mojeid
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja možem odporučiť Mac Fluidline, Smashbox linky, CS

arrow
profile_image
Petush mojeid
od 20. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a dají se koupit v kamenném obchodě?!..

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Petush: v MAC v Praze urcite, jinak v parfumeriích by mohli mít Estee nebo E. Arden, možná v Sephoře něco od Benefitu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Gelové oční linky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené