arrow
profile_image
beauty1
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, jsem den po aplikaci globalu a zatím tedy nic moc, máte s tím také někdo zkušenosti? Mé vlasy se mi líbily asi do večera, kdy se začaly mastit a plihnout, dnes jsou mastné ještě víc a nedokážu si představit jak budou vypadat třetí den, kdy je mám umýt. Kadeřnice doporučila umýt až 3. den.....na internetových stránkách tohoto produktu je však napsáno, že stačí pouze 2 dny, byl by velký problém to umýt dříve? opravdu mám hlavu jako od oleje.....jsem zvědavá jaký bude efekt po umytí....konečky mám roztřepené stále, ale zase se ty vlasy docela lesknou, jen nevím zda to přisuzovat mastnotě nebo globalu. Doufám, že nebudu zklamaná, na keratin jsem šla hlavně kvůli krepatým a zničeným vlasům....ještě bych se chtěla zeptat, zda mám vlasy doma také prožehlovat, někdo to doporučuje, a jak poznám, že se mi vlas ve spánku zlomil. Předem díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dnes jsem také keratinovala a mýt budu asi pozítří, tj. po 2 dnech. Keratin ti pak vydrží kratší dobu, myslím. A já budu určitě večer před spaním a možná i ráno přežehlovat. Pokud můžeš, vydrž ještě přes noc a ráno umyj. Konečky mi to také nezacelilo, ale to jsem ani nečekala. Jinak se lesknou, protože jsou vyžehlené Dej vědět, jak jsi dopadla

arrow
profile_image
beauty1
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na darig: Dám vědět určitě....jsem zvědavá a už se nemůžu dočkat až to umyju, do čtvrtka ještě daleko....měla jsi taky Global keratin? a keratinovala jsi poprvé nebo už s tím máš zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nene, Cocochoco. Keratinovala jsem podruhé. S kamarádkama jsme si koupily litrovou lahev a máme to tak na 2 roky(ve třech) Můžu se zeptat co to znamená to s juvexinem v nadpisu? Jinak my jsme uvažoaly, že koupíme nějaký dražší až tento vyplácáme a to je asi v nedohlednu. Jinak ty jsi byla na keratinu v kadeřnictví?

arrow
profile_image
beauty1
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na darig: tohle píše originální výrobce:
Co je to JUVEXIN?
Je to patentovaná složka vyvinutá lékařskou technologickou společeností KERAPLAST, terá vylepšuje funkci brazilského keratinu. JUVEXIN je keratinová sloučenina, která - vědecky prokázáno, chrání a obnovuje Vaše vlasy.

Proč je JUVEXIN jiný než ostatní keratiny?
Další produkty na současném trhu jsou vyrobeny z hydrolyzovaného nebo zpracovaného keratinu, kde jsou dlouhé řetězce aminokyselin rozbité - čímž se ztrácí schopnost bílkovin vázat keratin k vlasům.

mě to dělala kadeřnice, všimla jsem si, že to měla na lahvičce napsaný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené