arrow
profile_image
Bubbles
od 10. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímalo by mě, jestli všechny holínky (i ty drahé) jsou cítit gumou. Viděla jsem jedny krásné od Armani Jeans, ale neskutečně páchly a mu samou zkušenost mám i s holínkami Guess. Chtěla bych si nějaké pořídit, ale pokud i ty hodně drahé takhle páchnou. tak děkuji, nechci... A také by mě zajímalo, jestli se v nich hodně potí nohy, četla jsem, že v Hunterkách se nohy nepotí, prosím o příspěvky, děkuji.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Já mám Hunterky a trochu smrdí, ale ne nijak pronikavě, nikdy mi to nevadilo. Co se týká pocení, tak to vůbec nehrozí, větší teplo je mi v kožených botkách.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám Burberry a vůbec nesmrdí, možná trochu byly cítit gumou, když jsem je koupila, teď už ale ne. A také se mi víc potí nohy v kožených botech, než v holínkách. Potí se mi v nich nohy jenom, když jsem v teplé místnosti delší dobu.

Hunterky, po rozbalení jsem gumu cítila, ale po pár nošení se vyvětralo. Noha se v nich nepotí, ale při hodně nízkých teplotách je v nich zima.

arrow
profile_image
Bubbles
od 10. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky moc za odpovědi, chystám se na ty od Burberry, tak snad to bude v pořádku.

arrow
profile_image
Majdaaa
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Claire: Noha se v nich nepotí, ale při hodně nízkých teplotách je v nich zima.

Mám stejnou zkušenost a holinky Replay

arrow
profile_image
pecik
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám hunterky a nesmrděj...

Mám Hunterky, pár prvních nošení byly "gumově" cítit, ale vyvětrá se to. A noha se nepotí...

Jen připomínám starší diskuzi zde na omlazku.
D

Ahoj holky,
Jestli vám to pomůže, tak přidám svojí zkušenost. Mám hunterky. Popravdě, když jsem v nich na letošním Votvíráku (festival) strávila celý den na sluncem rozpálené pláni, kde, kdyby byl stín, tak i v něm by bylo určitě minimálně 35°C, tak jsem měla nohy docela mokré. Ale ani jsem to nijak negativně nepociťovala, to že by se ponožky daly skoro ždímat jsem zjistila, když jsem se někde občas na chvíli zula. Spíše mi bylo trochu "teplo" od nohou Ale to byl exrém. Skoro celý podzim je nosím proto, že se mi strašně líbí a proto, že jsou děsně pohodlné a nohy se mi v nich nepotí více, než v "běžných" botách. Jedině když mi třeba vyjde škola na celý den, který tak strávím po teplých posluchárnách a třídách. V takových podmínkách se mi ale nohy v kozačkách a dokonce i v teniskách potí minimálně stejně tak, ne-li více. Všichni mluví pořád o plísních z holínek, ale já mám pocit, že paradoxně holínky jsou v tomto daleko hygieničtější. Obzvláště hunterky mají podšívku, která nejen, že je hodně příjemná, ale když je sundáte i po dlouhém nošení, tak uschne neuvěřitelně rychle. Zatímco kožené boty právě ten pot nasají a klidně pořádně nevyschnou ani přes noc (a moho tak pěkně hnít a plísně se v nich množit). Přesto ale i do holínek tak jednou dvakrát týdně raději stříknu dezinfekční sprej proti zápachu a plísním, stejně jako do jiných bot. Gumou ze začátku trošišku cítit byly, ale bylo to téměř neznatelné, mě ta guma i docela voní. Rozhodně to není jako třeba ten děsný smrad z čínských bot. Akorát, se obávám, že na zimu mi v nich nebudou stačit ani ty fleecové ponožko-vložky, takže uvažuju o těhle úžasných sněhulkách.

Lucka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené