arrow
profile_image
RevlonV
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, už tři dny beru antikoncepci Yadine kterou mi předepsala kožní lékařka. Vím, že po tak krátké době nemůžu čekat žádné výsledky. Z netu jsem vyčetla, že takový optimální účinek se dostaví většinou po dobrání 3.platíčka, tedy za 3 měsíce. Chtěla jsem se zeptat, jestli bych mohla brát antikoncepci bez 7denní pauzy, aby se účinky dostavily rychleji. Předem děkuji za odpověď

Spíš doporučuju to nedělat, akorát si zlenivíš tělo a navykneš ho na vyšší hladinu hormonů.

arrow
profile_image
RevlonV
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no, ale to není odpověď na mou otázku Mě zajímá jestli pak uvidím rychleji výsledek nebo ne...věř mi, ze já s akne bojuji už tak dlouho a tak urputně ze mě nějaké rozhození cyklu nezajímá...jsem v takovém stavu že klidně budu menstruovat měsíc v kuse když nebudu mít na obličeji akne...

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě je to nesmysl, protože antikoncepce tě přeci chrání i během té 7mi denní pauzy, takže i během toho týdne v těle nějakou hladinu těch hormonů máš. Proto nevidím smysl v tom, pauzu vynechávat, podle mě se tím rozhodně nic neurychlí. Ale nejsem doktor, beru to jen selským rozumem

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji RevlonV: Mě zajímá jestli pak uvidím rychleji výsledek nebo ne

No on se ten výsledek nemusí ani dostavit. Jinak žekla bych, že těch 21 dní pauzy to nijak nevytrhne.

arrow
profile_image
RevlonV
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo, máš pravdu akorát co jsem slyšela tak spoustě žen se právě vždycky v té 7denní pauze pleť zhorší bez ohledu na to, že zbylých 21 dní mají pleť jak panenky....

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nedělala bych to... Navíc nikde nemáš jistotu, že se ti tím pleť zlepší (samozřejmě nechci strašit), a už vůbec ne, že za 3 platíčka... Radši bych ty 2 týdny prostě přečkala - kdyby se výsledek náááhodou nedostavil, tak aspoň nebudeš mít menzes i pleť v pi*i (kdybych to měla říct hodně z ostra)... S tím, že se ti zblázní cyklus a tělo to je téměř jistota (minimálně šok utrpí, kór když máš HA poprvé), s pletí ne-e. Znám případy, kdy holčinám na akné stačilo jedno platíčko a zároveň holky, co ani po půl roce nic... Neblbni!

arrow
profile_image
RevlonV
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no ja pravě k tomu beru už dva měsíce roaccutane a nejsou vůbec žádné výsledky (kromě nemastící se kůže)...tak jsem myslela že v kombinaci s tou HA by to už konečně mohlo zabrat...já jsem se nejdřív té HA bránila a ani kožní mě do ní nějak nenutila (i když je to vlastně nutnost při tom roa) ...ale jsem už fakt zoufalá klidně budu brát HA dokonce života jen ať nemám akne...

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji RevlonV: tak spoustě žen se právě vždycky v té 7denní pauze pleť zhorší bez ohledu na to, že zbylých 21 dní mají pleť jak panenky....

To je pravda, asi jsem napsala blbost Ale tak jako tak si myslím, že to nemá smysl, protože je fakt, že ten účinek se vůbec dostavit nemusí a kvůli tomu brát 3 nebo i více měsíců bez pauzy je hazard. Nic se tím neurychlí, já bych prášky brala tak, jak se brát mají a uvidíš. Chápu, že tě akné trápí, ale tudy cesta nepovede

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jestli to chceš brát v kuse, tak se zeptej tvé gynekoložky a neordinuj si to sama. Já to beru v kuse, ale taky chodím 2x ročně na preventivku a po projetí celé rodinné anamnézy to tak brát můžu.

Při roaccutanu můžeš klidně vypadat hrozně několik měsíců, já vypadala hrozně dobré 4, je to normální ( a někdo to bral i 9). Musí se ti obměnit celá "špatná" zanešená kůže od základu, a to tak zhruba trvá, i kdyby sis zobala HA 3x denně.. Asi ses na ni mohla možná vykašlat. Dávat něco k roa je jak plivat do moře... Pak ji jednou vysadíš, třeba ti přijde jeden z jejích 1000 vedlejších účinků (a ty chodívají klidně až po letech), a po vysazení bude zas tóčo, a tělu bude trvat pár let (jako mně...), než se samo nahodí a začne bez ní fungovat.
Trpělivost a trpělivost, né hned a honem to chce.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Braní bez 7 denní pauzy se zrychleným zlepšením pleti určitě neprojeví ..

Ahoj, no já si taky myslím, že to jestli uděláš pauzu nebo ne určitě neovlivní účinek ha na pleť. Já beru na pleť ha Belaru, ale ta mi na pleť ani nepomohla ani mi ji nezlepšila. Takže tak.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RevlonV: Já to mám třeba naopak ..

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je hrozně krátkozraký brát vysoko hormonální antikoncepci, aby si neměla akné ..... Za 1. to nemusí zabrat, za 2. tromboza? infarkt? zavodňování ? ledviny ? játra? krvácení ? ... Nevim jestli to za to stojí. Za 3. až vysadíš, tak poznáš zač je toho akné

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené