Asi tak rok beru Minervu. Začla jsem s ní hlavně kvůli pleti a ta se mi určitě zlepšila, ale poslední dobou, jakoby přestala fungovat a pleť je zase horší a horší Také si myslím, že je to asi docela "bordel", takže přemýšlím, že bych jí vysadila, ale mám strach, že pleť bude pak strašná! Jaké s tím máte skušenosti vy?

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, brala jsem střídavě Minervu a Diane 35 a až nedávno jsem zjistila, že se jedná v podstatě o jedno a to samé. Pro - hezká pleť, prsa, proti - po 7 letech užívání problémy s otékáním lýtek, napětí v prsou, celkový neklid atd. Teď už neberu nic asi 3 měsíce a cítím se líp. Zhoršila se mi pleť, mastí víc vlasy, prsa se mi změnšily snad o číslo, ale celkově se cítím daleko líp. hlavně jak neotýkají nohy, to je největší paráda

alous
Já mám strach hlavně jak dopadnu s tou pletí..Prsa se mi nezvětšila, takže by se mi neměla po vysazení ani zmenšit Poslední dobou také zaznamenávám horší nálady..ale nevím, jestli to může být způsobené antikoncepcí.

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to jo, horší nálady můžou být taky díky antikoncepci. no a s pletí, zas až tak strašně na tom nejsem, sem tam pupínek. myslím si, že by mohlo být hůř taky na to asi každá reagujeme jinak. věřím, že někomu to nemusí udělat vůbec nic a jiná má naopak prblémy s pletí veliký. určitě je to hodně individuální. pokud ale zaznamenáváš další problémy, zkus se o tom poradit s gynekoložkou, co přesně tě trápí a jestli by ti mohla napsat něco jiného, nebo vysaď HA úplně

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tu jsem měla několi let, ale občas jsem mívala v noci křeče v lýtkách. přešla jsem na Jeanine a křeče už nemívám.

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo to je další věc, které jsem se zbavila. končeně žádný křeče

Křeče jsem tedy neměla..ale to by možná přišlo později..přeci jen jí beru zatím asi tak rok. Myslím, že není dobré brát jí dlouhodobě..

arrow
profile_image
Lucyyy
od 31. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jí tedy beru teprve tři měsíce, ale zatím žádnej problém.. jenom jsem se chtěla zeptat, po jak dlouhý době se vám zlepšila pleť?..

Lucyyy
Mě se zlepšila tak do těch třech měsíců určitě

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nemáte zájem o jedno platíčko Minervy? Přecházím na Jeanine a nechci čekat další měsíc než doužívám poslední plato. Bylo by za 100 korun.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já brala Minervu 4 roky, ze začátku dobrá, asi po 2 letech to postupně začalo. Zavodňování, křeče nohou, pleť začala být mastnější (ale bez HAK ji mám jak nádobu s olejem)celkově mě dost zatěžovala, takový nepříjemný pocit na těle. Pak jsem na 2 měsíce HAK vynechala úplně (pleť se mi nečekaně zhoršila až posledních 14 dní) a začala na doporučení kamarádky s Yadinne. Tu mohu jen doporučit, beru ji teď přes půl roku a bez problémů.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem brala Minervu 4 roky a nic moc. Po 2 letech jako by přestala účinkovat, naopak mě zatěžovala. Pleť přestala být čistá (bez HAK mám dost špatnou pleť), otíkaly mě nohy, křeče lýtek, celkově jsem byla podrážděná až plačtivá, prostě jsem se necítila dobře. Na 2 měsíce jsem HAK vynechala úplně a začala s Yadinne. Beru ji ted přes půl roku a super.

Baru
je ta minerva ještě volná?

Cituji Eviška: v noci křeče v lýtkách

Počkat, počkat - z této antikoncepce jsou křeče v lýtkách?
Já brala Diane 35 asi 5 let a ted poslední 2 roky Minervu, je to to samé, jen o něco levnější... Jsem maximálně spokojená (hl. na pleť, vlasy, ochlupení...), ale posledních 9 měsíců dostávám hl. v průběhu spátku šílené křeče do lýtek... a nikdy mě nenapadlo, že to má co dočinění s HAK. Myslela jsem, že to mám ze cvičení + že mám málo hořčíku...

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sierral
jj, já z ní měla křeče teda strašný. a celkově nohy hodně otékaly... neberu HAK asi 5 měsíců a hned tyhle potíže zmizely

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené