arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

rozárka
ony jsou na ty sviňuchy i homeopatika? Já jsem dopadla s vlaštovičníkovým koncentrátem úplně stejně jako ty . Teď už nemažu, už mně nebaví dělat něco, co je prostě úplně bez efektu.

arrow
profile_image
rozárka
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji colette11: Teď už nemažu, už mně nebaví dělat něco, co je prostě úplně bez efektu.

Mluvíš mi z duše, jenže ty mr**y se mi už udělaly zase vedle, jsem z toho fakt nešťastná, protože stoupnout někam na kabel nebo na kámen, tak bych se fakt po****.
Můj mudr mi doporučoval Remasan (hlíva ustřičná - FIN klub) a nebo homeopatika, tak jsem prubla ty homeopatika...
Zkusim samo že i ten propolis, pak jestli seženu i tu kyselinu mravenčí a jinak už fakt nevim.

arrow
profile_image
rozárka
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji colette11: To jsem měla 1, teď mám 3

Přesně, já měla jednu velkou a ted se mi udělaly další dvě ještě kolem ní...

Jmenujou se:
Antimonium crudum 9 - beru 2x denně 5 kuliček (rozpustit pod jazyk)
Thuya occidentalis 30 - 1x týdně 10 kuliček

To je dávkování určené pro mě mým kožním lékařem. Jsou volně prodejné v lékárně, ale taky je to běh na delší trať. Otázka měsíců. Ale prej by se už neměly dál množit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky nečetla jsem podrobně všechny příspěvky, tak se tady o tom někdo možná už zmiňoval. Tablety Ribomunyl, odkaz na info tady
Je to lék na posílení imunity a na každého působí jinak, ale měla jsem problém s bradavicemi na plosce, ani verumal nepomáhal a po tomhle zčernaly a postupně odpadly, asi jako strup. Podle kožařky to měla nastat asi cca až za 6 měsíců, ale po měsíci užívání jsem skoro žádné neměla.
Lékařka říkala, že to je rychlé, že záleží kdo to užívá.
Je to určeno hlavně na prevenci chřipky apod. Dala mi to až lékařka, která je známá tím, že je v oboru velmi dobrá, má původní to pořád chtěla něčím mazat a po roce mě to přestalo bavit.
Tak Vám to někomu možná pomůže...

arrow
profile_image
rozárka
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji netcat007: Tablety Ribomunyl

To jsem ještě o tom neslyšela... ale jak tak čtu, tak je to na recept... a kolik to stojí?
Já jsem už zkoušela i Nutrolin-B užívat 2 měsíce a nic.. na každého to opravdu působí rozdílně..

arrow
profile_image
rozárka
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zdravím po delší době
Chci nahlásit výsledky ohledně HOMEOPATIK.... .. perfektní, bradavice mizí! Už zbývá jen poslední největší a té už je taky jen kousek, takže vřele doporučuju. Ovšem chce to vydržet, nečekat zázraky za pár dní, cca půl roku a jsou pryč.
Míša

arrow
profile_image
quelamuchacha
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky,
já trpím bradavicema neustále, vyzkoušela jsem už fakt všechno, od vlaštovičníku, po dusík, laser, ocet a kdo ví co ještě, nic nepomohlo, díky dusíku jsem dokonce skončila v nemocnici. A nakonec jediné, co mi pomohlo byla Verucida. Je to přírodní přípravek.
Kapátko jsem z lahvičky odstranila, protože je k ničemu, takže pěkně vatu na špejli, pořádně namočit a bradavici 3x denně potřít. Sice to taky nějakou dobu trvá a hlavně to hrozně smrdí, ale bradavici to pěkně žere, ze začátku se začně jako kdyby nafukovat a zvětšovat, ale to je tím, jak se rozmáčí tou tinkturou. Tinktura ji pěkně rozežrala a bradavice začla v místě, kde je jako kdyby přichycena ke kůži slábnout a pomalu se odlupovat. A jednou jsem s ní omylem škrtla o peřinu a bradavice, jak už byla nalouplá, se strhla úplně a bylo to. Dlouhou dobu byl klid, ale jelikož jsem asi ježibaba (jelikož bradavice mi rostou pořád znova i když na jiných místech), takže zase půjdu do Verucidy. Tak zkuste, není to drahé, stojí to do stovky víc ne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Homeopatika na bradavice

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené