arrow
profile_image
kllarra
od 11. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, s kamarádkou chodíme coby deváťačky hrát hry s dětmi na nižším stupni, jenže nám jaksi došla představivost. Neměli by jste nějaký nápad, co by jsme si s nimi mohli zahrát? Musí to být vevnitř ve třídě a taky na to nemáme moc času, zhruba deset minut. Jen velkou přestávku a děti se ještě musí nasvačit. Byla bych Vám moc vděčná za rady, jdeme tam zítra a jsme v koncích.

arrow
profile_image
miajanda
od 3. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já učím ve školce a s dětma hrajeme různé hry, inspiruju se třeba na www.predskolaci.cz. Sice jste se staršími dětmi, ale třeba tam něco objevíš

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jednou jsem ve větším kolektivu hrála takovou tleskací hru beze slov, byla super a od té doby ji občas používám v práci (učím AJ v jazykovce) na odreagování lidí znavených gramatikou Hraje se to takhle:
Lidi sedí nebo stojí v kruhu. Začíná se tleskat a plácat do stehen v rytmu písně We Will Rock You (plác plác tlesk). Když to všichni zvládnou, řekneš jim, že každý si má místo toho tlesknutí vymyslet vlastní znamení. Třeba se chytnout za nos, ukázat palec nahoru, vypláznout jazyk atd. Zase se jede tleskání a jeden po druhém do toho tlesku ukáže svoje znamení a ostatní se dívají a snaží si to zapamatovat. Až všichni ukážou svoje znamení, jede se naostro. Tleská se ten rytmus a ty začneš - místo jednoho tlesku ukážeš svoje znamení, místo druhého tlesku znamení někoho jiného. Ten dotyčný, jehož znamení si ukázala, ho musí zopakovat a pak zase dát znamení někoho jiného. Všichni ostatní dělají normálně plác plác tlesk, znamení ukazuje jen ten, kterého se to týká. Znamená to, že se všichni musí soustředit, jestli náhodou neukazuješ jeho znamení. Kdo to splete, vypadává z kola.
Ufff...doufám, že jsi to z toho mého popisu pochopila Vypadá to složitě, kdybych Ti to mohla ukázat, bylo by to lepší Je to strašná sranda, ať už to hrajou děcka nebo dospělí

arrow
profile_image
kllarra
od 11. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Rabbit Heart: Moc děkuju. A hrála jsi to i s tak malými dětmi, (7-? Mám strach, aby to pochopili...

arrow
profile_image
kllarra
od 11. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kllarra: Má tam být 7 - 8, nevím, co mi z toho vyšlo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,
Mrkni se na tuhle stránku- HRANOSTAJ Je tam hrozně moc her a určitě se Ti něco zalíbí

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kllarra: Hmm, to ne, hrála jsem to s puberťákama... Tak nevím, možná je to fakt moc složité. Ale můžeš to navrhnout třeba svým kámošům na Silvestra

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Hry pro druháky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené