arrow
profile_image
kofii
od 4. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, založila jsem toto téma jelikož se po 6 letech chystám vysadit antikoncepci. Všude čtu samé hrůzy co mě čeká - akné (obličej, záda,dekolt), padání vlasů atd. , tak bych se tomu chtěla pokusit předejít, popřípadě to eliminovat. Dejte nějaké rady, jestli jste se nějak připravovaly předem - doplňky stravy, kosmetika, kosmetičky, tabletky, čaje...a jak Vám to pomohlo. Vysadit plánuju tak za dva měsíce (až dozobu platíčka), tak mám snad ještě čas na nějako předpřípravu najet

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky , hrůzy nehrůzy hrůza je ta anitkoncepce
to se všechno postupem měsíců, mě vypadala půlka vlasů...a to jsem i tak měla 5 chlupů hahah...ale lepší vysadit a aby vypadávaly vlasy, než mi ty s...... v těle to mi věř.....
poradím ti např.aloe vera...,ale hlavně tabletky na vlasy a plet, vraž do toho víc peněz, oplatí se to...Eladon, Klorane atd. ne ty tabletky za 100 kč a méně...tyto stojí tak 500 kč na měsíc..
no a to je tedy na pleť a na vlasy...a to podle mě dostačující....asi bych zařadila i víc zeleniny, ovoce a já hodně jím i červenou čepu (působí na vlasy a pleť)
ještě piju ayurvédský čaj - na vlasy
bohužel jsem začala asi až 2 měsíce po vysazení, škoda

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, ja jsem vysadila už cca před 3 roky a v pohodě,ale zkus se poradit v lékarně. Nevím, odkud jsi,ale já chodim do OC Chodov, tam je i dermatoložka a poradila mi více věci na vlasy a vitaminy, ono v tyhle době je to potřeba, i když nevysazuješ

arrow
profile_image
Sjůzi
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak holky, já jsem vysadila před týdnem a zatim žádnou změnu nepociťuju, ale trošku z toho mam taky vítr, že tak za měsíc se to projeví.....

arrow
profile_image
Radča
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, já se taky chystám po 7 letech za 2 týdny vysadit prášky a mám z toho velké obavy, hlavně z těch vlasů se kterými mám už problémy nyní. Tak taky uvítám všechny rady,co vám pomohlo atd.

arrow
profile_image
Piňa Colada
od 28. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky o tom uvažuju. Beru Yadine už 5 let (Fujtajbl, teď jsem si spočítala, že už jsem za ní dala skoro 18 tisíc!), ale mam strach o pleť - než jsem jí začala brát, měla jsem dost hnusný záda a dekolt a občas i nějakej bolák v obličeji.

Co myslíte, měla bych předtím přejít třeba na 3 měsíce na HA se stejnými hormony, ale s nižším množstvím? Aby to nebyl takový skok.
A když na to tělo bude reagovat špatně, jde to zachránit tím, že zas na HA najedu? Spraví se to hned nebo ne?

arrow
profile_image
kofii
od 4. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doteď jsem brala YAZ tzn. prakticky to nejlepší a nejšetrnější na trhu, ale i tak jsem zpozorovala, že se mi např. dost zhoršila celulitida. Netušim jestli je to z toho, ale jak už jsem tady řešila v jiném tématu jsem hubeňour (167cm/48kg), sportuju, nekouřim, nepiju kávu, piju vodu neslazenou bez bublin, v rodině to nikdo nemá v takovém rozsahu jako já, masíruju a přeci jí mám. Nehledě na to, že se mi nechce cpát do těla ještě dalších X let chemii než se rozhornu pro dítě.... Asi nejvíc se bojim té pleti, jelikož s problémy se potýkám i teď když beru YAZku, která má mít na pleť pozitivní účinky. Např. když jsem na sebe naposledy dala "spešl" krém z lékárny od La roche-posay určený na akné, tak jsem druhej den měla obličej jak oranici Co mě tedy čeká po vysazení, radši nemyslet....

arrow
profile_image
zikmulu
od 18. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

já měla s pletí kdysi vážně docela problémy ... v podstatě jsem měla furt pupínky na bradě a v dekoltu. Vlasy se mi hrozně mastily. Tak jsem se rozhodla pro antikoncepci Chloe - brala jsem jí tři roky, pleť se viditelně zlepšila, po akné ani památky, vlasy začínaly sílit .... Po třech letech jsem jí vysadila, pro tělo to byl šok, což se mi odměnilo docela početným množstvím pupínků, ale asi tak po měsíci to úplně ustalo a teďka jsem bez HA a mám pleť čistější než s pilulkama. Takže podle mě to chce pomocí nějakejch vitamínů překonat ten prvotní šok a ono se s tim tělo co nevidět srovná ....

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mimochodem já s pletí neměla absolutně problém, jen s vlasy
pleť mám teď po vysazení krásnou,jako miminko, super fakt
že by vitamínky? a ani nepotřebujete HA

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkuste ještě přírodní preparáty....které mají jakoby přírodní hormony, normalizují hladinu hormonů v těle
kočičí dráp ...uno de gato...např.to sem brala taky

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Také plánuji vysazení antikoncepce, chci se proto zeptat, jestli problémy s pletí a vlasy mohou nastat i tehdy, pokud jsem před nasazením antikoncepce žádně takové problémy neměla?

arrow
profile_image
markik
od 2. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji marrie: Také plánuji vysazení antikoncepce, chci se proto zeptat, jestli problémy s pletí a vlasy mohou nastat i tehdy, pokud jsem před nasazením antikoncepce žádně takové problémy neměla?

...Asi je to možné... já jsem měla před používáním pěknou pleť a když jsem jí na chvíli vysadila, tak to byla kalamita! V sobotu jsem si vzala poslední prášek, tak jsem zvědavá jak budu za pár měsícu vypadat

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem vysadila před měsícem Minervu, brala jsem HA 6 let a nestalo se vůbec nic! Čekala jsem jestli to nejak pocítím, ale opravdu žádná změna!

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já brala Yadine, po vysazení pohoda, ale za dva měsíce, záda jak struhadlo, menstruace nepravidelná, pak se záda zpravily a menzes mám po roce nebraní konečně pravidelný, teda doufám, dvakrát jsem to už měla 28 a jednou 30, ale i tak dobrý... Takže vydržte, vyplatí se to, já trpěla skoro rok.. Ale někdo nemusí vůbec..

Kristiano, to přece nemůžeš hodnotit po měsíci !! Problémy se dostaví až tak 3-4 měsíce po vysazení. A to je potom v plné parádě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené