arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

7

Ahoj, určitě budete vědět víc, než já. Mám dvoje boty, oboje nové, lodičky a kozačky( danajský dar), oboje jsou koženkové a potřebuji lodičky roztáhnout v místě paty, jsou tam dost úzké a řežou mě do paty. Podobný problém mám s kozačkama, jen ve špičce, kde je malíček, tam mě to dost tlačí. Byla jsem jsem ptát v Deichmanu, ale prý mají jen sprej na kožené boty a nebo klasický roztahovák, ale to je zřejmě jen na roztažení bot do délky, ne do šířky. Navíc u těch kozaček si nejsem jistá, jestli bych to do nich nacpala, jsou špičky. Posílám foto bot. Za každou radu děkuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem kdysi někde četla že tady na to pomáhá dát si nějakou hrubší ponožku, obout si botu a chvíli na botu foukat fénem teplý vzduch, že se tím teplem vlastně roztáhne. Ale nezkoušela jsem to takže nemůžu potvrdit )

arrow
profile_image
B.l.u.e
od 26. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zase slyšela, že funguje, když dáš do místa, které chceš roztáhnout, pytlík s vodou - tak aby tam byl nacpaný natěsno. Pak dát botu i s vodou do mrazáku - voda zmrzne, čímž se roztáhne a tak se roztáhne i bota. Ale ještě jsem to nezkoušela...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Sprej na roztažení kůže, zevnitř pořádně nastříkat, vzít si ponožku, botu doma obout a roztáhnout. Klidně můžeš párkrát zopakovat, dokud to nebude dostatečné. Mělo by to fungovat na patu i špičku. Kupovala jsem v CCC za 60Kč. Roztahovala jsem kozačky na lýtku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené