Smazat

Jak se vyrovnat s ostříhanými vlasy

Ahojte holky nedávno jsem se nechala ostříhat, protože jsem měla celkem dost slabé a poškozené vlasy, ale teď toho strašně lituji a nadávám si. Vůbec nevím, jak se s tím mám vyrovnat. Z relativně dlouhých vlasů mám mikádo, ale chci svoje vlasy zpět Jak jste se s tím vyrovnaly vy, když vám dlouhé vlasy začaly chybět a litovaly jste ostříhání? Díky




 
arrow
profile_image
trojik
od 15. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přesně tím jsem si prošla taky. Koupila jsem si za měsíc klipsy ale měla jsem je na sobě tak dvakrát a cítila jsem se v nich hrozně,takže ty šli za chvili do koše ... ale pak sem si i na ty krátký zvykla a byla ráda že jsou krásně zdravý, a o to víc o ně pečuju protože se těším až bude délka jak předtím -žehličku jsem taky vyhodila!, lepší sou krátký zdravý něž zničený dlouhý ne?

arrow
profile_image
Lill.y
od 26. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji trojik: lepší sou krátký zdravý něž zničený dlouhý ne?

To rozhodně ano, ale i tak prostě mě to štve. Já žehličku ani nepoužívám, vlas mám rovné jako hřebíky i bez ní. Jen mi to chybí a navíc se v tom vůbec necítím. Ze začátku jsem byla spokojená, ale teď vůbec.

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, tohle mívám periodicky. Jednou za pár let vlasy sundám a nechám narůst nové dlouhé. Většinou mi trvá tak týden dva, než si na to zvyknu, ale pak je to fajn. Vždycky je musím trochu víc upravovat než delší, ale zase rychleji schnou a tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla vlasy pod lopatky a jednoho dne jsem šla na kluka Bylo to dávno, tehdy mi to bylo šumák, dneska bych si na takovej radikální zásah asi netroufla. Poslední dobou ale zkracuju víc, abych měla hezký a zdravý vlasy. Lepší mít krásný kratší vlasy než tři rousy, ne? Vlasy nejsou všechno, na světě jsou důležitější věci

arrow
profile_image
LadySephira
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych poradila zabývat se důležitějšima věcma než jsou vlasy...navíc když sis je zkrátila ze svého vlastního rozhodnutí

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Blbě. První týden jsem byla z delšího mikáda nadšená. Druhý mi začalo docházet, co jsem to proboha udělala. Takže jsem je sponkovala do výčesu/drdůlku a dělala, že tam ty vlasy prostě jsou. A jsou dlouhé. Basta.
(kadeřnice byla poučena, že až příště příjdu s podobnou kravinou, ať mě jenom zastřihne - díky tomu jsem na jaře, když mě chytá blbá, nebyla zas oškubaný kuře)

No, tak tím jsem si také nedávno prošla. Šla jsem ke kadeřnici a řekla jsem jí - zastřihnout konečky a sestříhat, ale tak, aby mi šel udělat culík. Paní kadeřnice mě ofidlala takovým způsobem, že jsem se málem rozbrečela, vlasy samozřejmě do culíku nešly, jak to prostříhala, tak mi různě visely pramínky, které ne a ne do gumičky dostat. Takže jsem to 2 měsíce sponkovala jak idiot! Teď už to celkem dorostlo a děsím se toho, až budu muset jít ke kadeřnici. Takže neboj, vlasy zase dorostou Pokud to máš navíc ostříhané hezky, určitě si na nový účes zvykneš Jak reagovalo Tvé okolí?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koupit clip-in a z nich lze udělat pěkný culík.Pocit dlouhých vlasů ti to vrátí.
Podívej se na youtube culík z clip-in.

arrow
profile_image
minax
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja som si prešla tým istým, síce pred vyše rokom som už bola ostrihaná tak pod ramená, ale šla som sa ešte podstrihnúť. Kaderníčka mi navrhla miernu postupku na zväčšenie objemu, ale vrchné vlasy mi ostrihala na minimum, čiže som mala obrovský rozdiel v dĺžke vlasov. Nedalo sa to samozrejme poriadne ani zosponkovať, strašne som jej vynadala, ako si to mohla dovoliť a neprediskutovať to so mnou, keď som jej vyslovene povedala, že iba miernu postupku, t.j. max. 1-2cm. Nevedela som sa na seba ani pozerat, a vlastne doteraz to riešim, lebo chcela som hlavne mať vlasy rovnakej dĺžky, takže vlastne až teraz mám vlasy znova po ramená, a ešte to bude treba raz prestrihať. Tiež nie som z tých, čo sa zaoberajú len výzorom, práveže skoro vôbec, ale človeka sa to dotkne, keď sa na seba nevie poriadne ani pozrieť do zrkadla. Treba skúšať rôzne účesy, ja napríklad zbožňujem, keď si vlasy natočím a potom tak pekne stoja na hlave(skoro ako vo Flashdance ), a to s dlhými nemôžeš mať ani omylom. a ani sa nenazdáš a budeš mať vlasy o 10cm dlhšie

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tím jsem si prošla asi před pěti lety, vlasy skoro do pasu a pak pod ramena. Nejdřív se mi to líbilo, ta změna, ale jak jsem si to pak uvědomovala, tak jsem začala strašně litovat. Dneska už mám naštěstí vlasy zase do pasu a už nikdy se nenechám tolik ostříhat Bez dlouhých vlasů to nejsem já.
Teď asi nezbývá než o vlasy pořádně pečovat, aby brzy narostly a pamatovat si to pro příště.

arrow
profile_image
Peg
od 19. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je hezké jak všechny píšete..tím jsem si prošla.. Mikádo není žádná hrůza..Pochopím, když někdo řekně, že se zbláznil, ostříhal se na krátko a teď vypadá jak pako a prostě s tím nechce mezi lidi a necítí se v tom..Ale já už jsem měla mikádo i dlouhé několikrát dokola a neviděla jsem rozdíl....Je to jen tvůj pocit..Vlasy máš pořád kolem obličeje tzn. že opravdu nemůžeš vypadat nijak hůř než s dlouhýma. Zabývej se raději tím jak je pořádně ozdravit dokud jsou krátké..Ony do půl roku budou po ramena a to už jsou dlouhé vlasy, které začnou opět slábnout, pokud nebudou mít dostatek živin a bude to neustále dokola. Hlavně bych tam necvakala žádné clip-in, protože jestli jsi je ostříhala za učelem ozdravné kůry, tak namáhat je přicvaknutím clip-in a následným zlakovaným culíkem jim moc nepomůžeš..Ono to doroste..

arrow
profile_image
Lill.y
od 26. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nene, clip-in nechci, na to bych si nezvykla. Jak píšete, první dva týdny super, ale teď se v tom absolutně necítím poslední dny. Okolí zatím reagovalo pozitivně, ale to já taky Až do teď Ještě k tomu se snažím nějak zbavit tmavé barvy co mám na hlavě, ale zesvětlovat to nechci :/ Problém vedle problému Já vím, že je to pro někoho maličkost, ale když se člověk necítí dobře v tom co na sobě má, tak je pak horší i komunikace s okolím, které za to nemůže, ale zatím nejsem na nikoho zlá Jen jsem naštvaná sama na sebe

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ořvala jsem to a radovala se z každého centimetru

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky jsem ostříhání ořvala..naštěstí už mám vlasy do pasu. Teď zas koketuju se změnou barvy, ale bojím se, že se mi to zničí vlasy a budu muset stříhat

 

Váš příspěvek

Jak se vyrovnat s ostříhanými vlasy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené