Smazat

Jak si k sobě najít cestu

Jak si s chlapem, kterého milujete, najít cestu, když je vše tak komplikované a on už to chce vzdát, protože nevidí mezi námi budoucnost a žádné výhody?

Zdravím všechny uživatelky Omlazení!
Ráda bych se s Vámi podělila o svou situaci a přečetla si nějaké vaše rady, názory a osobní zkušenosti x)
Jde o problém v lásce, která mě pronásleduje téměř 2 roky, ze začátku to bylo takové nevinné psaní, ale brzo jsme pochopili, že jen to nám stačit nebude. Začali jsme se scházet a už od začátku to jiskřilo, ale nebyla by to láska, aby se neobjevil nějaký problém - nechtěl vztah. Ne, že by mě neměl rád, jen se nechtěl vázat, protože sám se na to necítil. I přesto jsme se stýkali dál, byli jsme vždycky spíš takoví dva zamilovaní kamarádi, kteří si k sobě neumí najít cestu. Skoro po roce randění a musím upozornit OPRAVDU jen randění, kdy jsme se nejdál dostali k polibku se něco stalo. Přišla velká hádka, nevydržela jsem to s nervy a vyčetla jsem mu to, že spolu ztrácíme čas. Měla jsem ho ráda, jen v tu chvíli toho bylo na mě moc. On to posléze mezi námi ukončil, aby mi nedělal zbytečné starosti. Přerušili jsme veškerý kontakt mezi sebou, ale i tak mi pořád chyběl a asi po čtvrt roce, kdy jsme si náhodou napsali už jsme se nerozloučili a začali randit odzačátku a dostali se i o trošku dál. Dokonce jsme si k sobě už našli cestu a i na ten vztah skoro došlo, ale znovu se to pokazilo. Když přišla chvíle, kdy jsme si chtěli vše vyříkat a vyřešit, já jsem se tomu vyhla a od té doby to mezi námi není dobré.
Vím, že mě má ještě rád i já jeho, je to jediný chlap, s kterým jsem to kdy myslela tak vážně, ale on to vzdal s tím, že už nic víc nechce, že je lepší když nejsme spolu, protože nemáme spolu budoucnost, ale já věřím, že ano.
Co si myslíte? Nechaly byste to být nebo se praly za to, konečně si k sobě tu cestu najít? A jak?
 

Cituji Falcon: budu se opakovat, zájem vypadá jinak, jiskra vypadá jinak, zamilovanost vypadá jinak, vášeň vypadá jinak

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ten chlapec má nějaký problém. Hned na začátku ti řekl, že nechce vztah, ale přesto s tebou takovou dobu randil a vše vypadalo, jak když spolu chodíte. Tak to moc nechápu, mohl ti rovnou říct "budeme jen kamarádi, občas se sejdem na pivko a hotovo! a né ti dávat nějaké naděje. Pokud by s tebou chtěl být, už spolu dááávno jste. A stejně tak, pokud byste se navzájem přitahovali, dávno se spolu vyspíte a bylo by.

Já nevím, pokud tomu pořád věříš a doufáš, asi by bylo nejlepší v klidu si s ním sednout a o všem si na férovku pořádně popovídat. Svěř mu všechno co tě tíží a chceš vědět na čem jsi.
Upřímně, ale myslím, že to pro tebe moc pozitivně nedopadne. Snažila bych se spíš posunout někam dál a počkat si raději na toho, kdo o tebe bude opravdu stat a dá ti to jasně najevo. To pak uvidíš ten rozdíl!

 

Váš příspěvek

Jak si k sobě najít cestu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené