arrow
profile_image
Rennýsek
od 30. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
dnes dopoledne, když jsem šla na wc, jsem si všimla že krvácím. Sice slabě, ale přece. Trošku mě to vylekalo. Beru HA Minerva, už tak 3. rok a dnes mám dobírat poslední prášek. Obvykle menstruaci dostávám 4. den pauzy. Nevím, jestli s tím hnedka běžet na gyndu, ale nejspíš si tam hned zítra zajdu. Žádné bolesti nemám, jako obvykle když mám své dny. Stalo se mi to poprvé.
Chci se zeptat, jestli se to některé z vás stalo taky a čím to bylo způsobeno.
Děkuji

Hned na gyndu bych s tím neběžela, občas se to může výjimečně takhle jednou stát, mně se to stalo taky, a další měsíc už to zase bylo podle plánu. Jenom kdyby to trvalo ještě po skončení pauzy, nebo se to opakovalo, tak už bych za mudr skočila, to by totiž nejspíš znamenalo, že už je na tebe tahle HA moc "slabá" - neudrží ti cyklus (na antikoncepční účinek to vliv nemá), a je potřeba změnit značku, pravděpodobně na nějakou s vyšší dávkou hormonů. Občas se to stává, že HA po dlouhodobém užívání přestane zvládat udržet krvácení.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě se to stalo po 3 letech užívání a musela jsem antikoncepci změnit. Přesně jak říká mad_whale, chce to trochu silnější typ. Případně přesně na tento problém je antikoncepce Gracial (je dvoufázová, nejde si tedy posunovat braní atd.)

arrow
profile_image
Efca
od 24. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mad_whale: to by totiž nejspíš znamenalo, že už je na tebe tahle HA moc "slabá" - neudrží ti cyklus (na antikoncepční účinek to vliv nemá), a je potřeba změnit značku, pravděpodobně na nějakou s vyšší dávkou hormonů.

Je to tak, ale Minerva je silná antikoncepce..Pokud by se to stávalo třeba u Yaz, tak ok, ale minerva je už takle fuj!

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A nebrala jsi naposled 2 platíčka za sebou? To se pak stává...

arrow
profile_image
Rennýsek
od 30. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Geri:
nene tohle nedělám

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Efca: Je to tak, ale Minerva je silná antikoncepce..Pokud by se to stávalo třeba u Yaz, tak ok, ale minerva je už takle fuj!

Já krvácela i při braní Diane 35, gynekolog mi antikoncepci měnil a měnil a pomohl až Gracial.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na tohle mi pomáhá orgametril, kterej sem brala zároveň s antinou cca týden před vysazením párkrát a snad to nakonec i pomohlo, delší dobu (pokud nepřetahuju platíčko) su jak hodinky. Ať sem brala jakou chtěla, tak mi to neudržela a prošpiňovala sem. Kamarádka má ten samej problém. Neřekla bych, že je to nutně nějaká zdravotní závada (ačkoliv taky může být), ale určitě to prokonzultovat s doktorem

arrow
profile_image
Andy25
od 1. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nevím jestli mi tady ještě někdo odpoví, každopádně mám podobný problém. Brala jsem HA Jangee, čtyři měsíce, dostávala jsem mestruaci vždycky tak týden dva před pauzou, takže jsem měla dohromady dva-tři týdny menstruace každý měsíc (šílenost). Gynekolog mi pokaždé řekl že se to srovná. Přestala jsem ji brát a šla jsem pro novou, dal mi Maitalon, teď beru druhý týden a opět mám mestruaci. Píšete o tom, že jsou nejspíš moc slabé, ale gynekolog mi silnější dávat nechce, protože jsem moc mladá (čerstvě 16). Takže já nevím, každopádně už mě to vážně nebaví. Prášky se snažím brát co nejpřesněji, teď je beru tak s rozdílem maximálně tří minut, přesně jak mám. Děkuji předem za nějakou odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené