Smazat

Jak zabojovat a netrápit se myšlenkami na ex

Já vím, všechno spraví čas, jenže já jsem zrovna teďka v háji zelenym... Už jsme se rozešli, po měsíci jsme šli na pivo a já skončila u něj v bytě. Takhle jsme se scházeli asi měsíc, mě bylo dobře a on se choval moc bezky... nakonec mi řekl, že mi vztah nemůže nabídnout... týden předtím jsme div nevybírali byt tak jsem to samozřejmě obrečela, ale potom jsem byla relativně v klidu. Finišovalo se s projektama ve škole, byla jsem s kamarády, pak Vánoce... Jenže teďka jsem uplně mimo. Je sice zkouškové, učím se, ale myšlenky mi vždycky sklouznou k němu... Dneska jsem zjistila, že si na fcb vymazal fotky, kde jsme spolu, fotky z našeho bytu, fotky se mnou a to mě dostalo. Zítra mám zkoušku a v tu chvíli mě to fakt nezajímalo.... pořád přemýšlím o tom, kde jsem udělala chybu, co by bylo, kdybych jí neudělala... myslím na to, že mi po boku strašně chybí, zvlášť teď při zkouškách. Nenávidím se za to, že jsem na něho byla zlá... dneska jsem mu chtěla zavolat, ale neudělala jsem to. Od doby, co jsme se viděli naposled jsem mu nenapsala. Chci zhubnout, najít si dobrou práci, abych mu pak vytřela zrak... jenže já ho moc toužím vidět teď, jít s ním ven, být v jeho blízkosti. Zdává se mi o něm... Snažím se být v pohodě, nemyslet na něj, ale nejde mi to pořád mám sevřený žaludek, bušení srdce a třesavku. A to jsem doma, u rodičů, kde moc o samotě nejsem, což mi vyhovuje... Chci vidět, jak mi bude, až po zkouškovém budu muset být opět v tom bytě, který jsme spolu sdíleli a teď jsem tam sama... Přemýšlela jsem, že bych zašla k psychologovi, jenže je to pro mě nákladné.... Já už fakt nevím co mám dělat.... Asi si řeknete k**** další co zakládá nesmyslnou diskusi, protože prožívá rozchod, ale mě je fakt strašně.... Tak se do mě pusťte, abych až si to přečtu, dostala rozum!
 
arrow
profile_image
rafe
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak zabojovat ?! Jedině najít si nového přítele, který ti pomůže zapomenout na toho bývalého, a to ti píši z vlastní zkušenosti. Ale abych pravdu řekla, myšlenek a těch všech vzpomínek se stejně nezbavíš, ale můžeš docílit toho, že budeš šťastnější a spokojenější než v předešlém vztahu ! a třeba si nakonec řekneš: on mě za to nestál, teď je mi lépe.

Cituji Janis87: Zítra mám zkoušku

Předně, utíkej spát, ať jsi na zítra vyspaná a odpočinutá.
Držím palce, ať Ti zkouška dobře dopadne!
Pustíme se do Tebe zítra.

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na rafe: Byla jsem na rande - strašný... ty kluci mi přijdou uplně mimo, nerozumím si s nimi, nutím se do zábavy... a to je mi pak ještě hůř... po tom rande jsem probrečela celou noc, protože se mi po tom "mym" stýskalo ještě víc... mám strach, že už si s nikým nebudu rozumět a doplňovat se jako s ex.

Cituji Janis87: protože prožívá rozchod, ale mě je fakt strašně....

Rozchod bolí, to je v pořádku, ale špatně bylo:

Cituji Janis87: Už jsme se rozešli, po měsíci jsme šli na pivo a já skončila u něj v bytě. Takhle jsme se scházeli asi měsíc, mě bylo dobře a on se choval moc bezky... nakonec mi řekl, že mi vztah nemůže nabídnout...

Bohužel jsis to sama udělala ještě horší. Základním pravidlem po rozchodu je, nespat s bývalým a neztratit svou hrdost! Jinak to dopadá jako ve Tvém případě.

Cituji Janis87: Byla jsem na rande

Na to je ještě brzy, dej si s randěním pauzu.

Cituji Janis87: mám strach, že už si s nikým nebudu rozumět a doplňovat se jako s ex.

Zbytečná obava.Uvidíš, že časem to budeš vidět jinak.

Cituji Janis87: ty kluci mi přijdou uplně mimo, nerozumím si s nimi, nutím se do zábavy... a to je mi pak ještě hůř... po tom rande jsem probrečela celou noc, protože se mi po tom "mym" stýskalo ještě víc...

Nejsi připravená na nový vztah, stále máš v srdci bývalého a každého s ním srovnáváš. Mezi námi, sama časem přijdeš na to, že si ho idealizuješ. Zahrával si s Tvými city a využíval Tě, na sex jsi mu byla dobrá, ale vztah Ti nabídnout nemůže... výmluva a vyčůranost.

arrow
profile_image
rafe
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janis87: Tvůj strach je oprávněný já si taky říkala: ,,už nikdy nenajdu nikoho takovýho jako byl on"" ... Dej tomu čas a pak jdi za zábavou znovu, třeba s menším odstupem času, ty kluky budeš vnímat jinak a třeba někoho z nich budeš mít jako partnera nebo další možnost.... ex se třeba k tobě bude chtít nakonec vrátit a ty v závalu všech těch vzpomínek řekneš jo..

Cituji rafe: ex se třeba k tobě bude chtít nakonec vrátit

Spíš bych řekla, že by uvítal jen nezávazné užívání.

arrow
profile_image
rafe
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Adka: No to je spíš možný !

arrow
profile_image
Mišull
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě nemůžeš randit hned po rozchodu, u těch velkejch lásek to prostě nejde hned a pak je nám z toho špatně. Znám to.
Psala jsi, že bys chtěla zhubnout a najít si práci a pak mu vytřít zrak, tak začni tím hubnutím. Něčím ty chvíle, kdy ještě není nálada na randění, zaplácnout musíš.
Choď běhat třeba, když je ti večer smutno, vem boty a vyraž. Ten smutek a vztek a jakékoli pocity můžeš vybít při tom sportu. Po něm budeš unavená tak, že nebudeš mít náladu na něco myslet + nabitá endorfinama, budeš se prostě aspoň na chvíli cejtit dobře, i kdybys nechtěla *mrk*
Pak se začneš cítit lépe, chlapi se po tobě budou otáčet, protože to budeš vyzařovat, pak začneš randit a časem určitě potkáš někoho sympatickýho.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vymazat z mobilu a z FB!

arrow
profile_image
Cillian
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdyby tak bylo tlačítko kterým by se to dalo vypnout bylo by to super :/
Ono zpětně když si uvědomíš bys udělala věci jinak. Jenže vrátit to nejde a abys mohla jít dál musíš si to odpustit. Teď to bude krušný období ale je potřeba tím projít. V takových s.r.a.č.k.á.ch. toho má člověk plnou hlavu a myslí na to furt dokola. Ale jak píšou holky, sportuj, cho za kamarádama, do kina na sci-fi, bavte se o všem možným, jdi s kámoškama prolízt obchody s hadříkama, ať alespoň na chvilku vypneš. Jinej recept asi není.

Já jsem na druhé straně, rozešla jsem se já a i když mám teď vztah ve kterým jsem spokojenější, mrzí mě, že jsem ex ublížila. A i si někdy pobrečím, když se mi vybaví vzpomínky, protože jsem ho měla ráda a v podstatě on mi nic zlýho neudělal. Jen to mezi náma nebylo úplně ono.

Cituji klarcek19: poté mi řekl, že se se mnou chce vídat, takže jsme se dva měsíce scházeli tak, že jsme spolu vždy jen spali.

To je věc, kterou absolutně nechápu. Ztráta hrdosti po rozchodu, jak vám nevadí, že mu nejste dost dobrá jako partnerka, ale do postele vyhovující - ovšem jen do doby než si najde novou přítelkyni, které nabídne vše, včetně toho, co vám odpíral. Já bych se s tím tedy nespokojila.

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Bohužel jsis to sama udělala ještě horší. Základním pravidlem po rozchodu je, nespat s bývalým a neztratit svou hrdost! Jinak to dopadá jako ve Tvém případě

Jo... jenže v tu chvíli mi to přišlo automatický... jít k němu, jako dřív on se rozešel se mnou, já ho mám stále ráda.

Cituji Mišull: Psala jsi, že bys chtěla zhubnout a najít si práci a pak mu vytřít zrak, tak začni tím hubnutím. Něčím ty chvíle, kdy ještě není nálada na randění, zaplácnout musíš.

Posiluji, skáču přes švihadlo, chodím běhat, teď v zimě teda eliptical, vymýšlím různé cvičení ve fitkách... Když něco dělám, jsem celkem v poho.... Až bude tepleji, začnu chodit běhat, to už mi bude i líp, za čas.

Cituji Lorraine: Vymazat z mobilu a z FB!

Jo, to bych asi měla... jenže já nechci být za tu citlivku, co musí pálit mosty... on neví, jak mi je, třeba si myslí, že jsem v poho a když si ho vymažu, tak by si třeba myslel kdoví co... navíc potřebuju na něj kontakt, mám u něj nějaký věci, tak až se uklidnim, tak tam s kamarádkou dojdem....

Cituji klarcek19: poté mi řekl, že se se mnou chce vídat, takže jsme se dva měsíce scházeli tak, že jsme spolu vždy jen spali.

Jenže my jsme spolu jen nespali, to je právě to. Já jsem si myslela, že to není jen o sexu, chodili jsme na obědy, na procházkách, večer jsme dávali svařák, dívali se na telku, jednou mě chtěl vzít na focení miminka (je to fotograf), ale já jsem nemohla, protože jsem byla dost nemocná, tak abych mimčo nenakazila...

Cituji klarcek19: Pevné nervy ti přeju a nějakou zábavu, která tě odtrhne od myšlenek na něj, mně pomáhá to, že toho mám vážně teď do školy hodně a před den nemám čas na něj myslet.

Já se taky učím, ale dycky si tu chvilku na myšlení na něj najdu a nejhorší je to před spaním...

Cituji Cillian: Kdyby tak bylo tlačítko kterým by se to dalo vypnout bylo by to super :/

Nebo třeba pilkulka, nebo něco, co bych si dala, ráno se vzbudila a byla OK....

Cituji Cillian: Ale jak píšou holky, sportuj, cho za kamarádama, do kina na sci-fi, bavte se o všem možným, jdi s kámoškama prolízt obchody s hadříkama, ať alespoň na chvilku vypneš. Jinej recept asi není.

Blbý je, že když jsem přes týden v Praze, tam nikoho nemám, měla jsem tam jen svýho přítele, protože jsem tam začala bydlet a hned jsme se seznámili, takže já prostě v Praze bez něho nebyla.... S kamarády chodíme u nás na vsi jen do hospody, když jsou zábavy a teďka začnou plesy, což je super, a zrovna teda za chvíli jdu do hospody posedět a zítra plánujeme jít na ples

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janis87: Cituji Adka: Bohužel jsis to sama udělala ještě horší. Základním pravidlem po rozchodu je, nespat s bývalým a neztratit svou hrdost! Jinak to dopadá jako ve Tvém případě
Jenže my jsme spolu jen nespali, to je právě to. Já jsem si myslela, že to není jen o sexu, chodili jsme na obědy, na procházkách, večer jsme dávali svařák, dívali se na telku, jednou mě chtěl vzít na focení miminka
Jo... jenže v tu chvíli mi to přišlo automatický... jít k němu, jako dřív. on se rozešel se mnou, já ho mám stále ráda.

přesně tak jsem to měla i já.. bohužel, to byla ta chyba..
nemyslím, že to z jejich strany je tak úplně využívání situace, ani si nemyslím, že ze strany holky by šlo o ztrátu hrdosti.. prostě je to takový skoro bohužel už běžný způsob, jak se dvě strany vyrovnávají s rozchodem.. ani ti kluci nás nechtějí ztratit úplně ze dne na den (ale to by právě měli, když se s náma rozešli ! ) a tohle je takový přechodný stav, kdy jsme spolu ale už vlastně nejsme.. takže zatímco kluci se díky tomu smiřují s rozchodem a postupně se začnou porozhlížet jinde, holky to berou jako "šanci".. to je ten základní problém a základní chyba.. takže jim přestaneme konečně ulehčovat rozchod, když konec, tak se vším všudy.. a my si přestaneme ubližovat a dělat si to všechno ještě horší..

 

Téma Jak zabojovat a netrápit se myšlenkami na ex je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené