Smazat

Je možné ž

..........................................................................................................................................................................................

Ahojky, co si o tom myslíte? Bojím se že když každého odmítám že zůstanu sama.. taky mám strach že se nikdy nezamiluju.
 
arrow
profile_image
Melismeg
od 1. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řešila jsem dost podobný problém. Ale jak mile přijde někdo, kdo tě bude opravdu zajímat tak to půjde samo, uvidíš Jinak pro začátek zkus se překonat, a když tě někdo pozve na kafe tak na něj jít nic se tím pokazit nemůže, buď to bude stát za to a půjdete znova anebo to bude o ničem a už se nesejdete. Musíš hlavně překonat ''sama'' sebe a odhodlat se. Nakonec poznáš, že to vlastně ani nebolelo

Tak v 19 to nic nenormálního není, já taky "až" v těch 19 začala s vážným vztahem. Podle mne do té doby je stejně člověk takové "tele", až po té 20 přijdou nějaké ty zkušenosti, něco už člověk zažije a nějak ho to zformuje a řekla bych, že až po té 20 se člověk už tak radikálně nemění. Ale kdybych ten vztah začala až ve 22 bylo by to možná i lepší, protože teď už konečně máme oba uspořádané priority a ušetřilo by se tím dost trápení. Fakt není kam spěchat. Je málo vztahů, které by stejně vydržely třeba od 16 nebo tak... Takže to není nic, kvůli čemu by ses měla trápit.
A zas tak náročná nejsi, to by podle mne náročná byla skoro každá druhá, třetí Já takového mám! Tak požadavky nesnižuj, buď pořád svá a užívej si toho, že jsi zhubla a že Ti to sluší a ono toho pravého jednou potkáš! Trpělivost růže přináší!

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Keď sa teraz bojíš vzťahov, zameraj sa na sex. Keď neskôr nájdeš skvelého chlapa, budeš vedieť, ako si ho udržať.

arrow
profile_image
blind.and.smile
od 25. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Melismeg: Jinak pro začátek zkus se překonat, a když tě někdo pozve na kafe tak na něj jít nic se tím pokazit nemůže, buď to bude stát za to a půjdete znova anebo to bude o ničem a už se nesejdete. Musíš hlavně překonat ''sama'' sebe a odhodlat se

tak příště zkusím !

Cituji Gekonka: A zas tak náročná nejsi, to by podle mne náročná byla skoro každá druhá, třetí Já takového mám!

na jednu stranu ti fakt závidím

Cituji Majka69: Keď sa teraz bojíš vzťahov, zameraj sa na sex.

tak to asi fakt ne, ale díky za radu

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na blind.and.smile:
Fakt sa ničoho neboj Ja som bola presne taká istá a dokonca ešte dlhšie jak 19 rokov...Proste si zatial nestretla toho správneho a na tom neni nič zlé alebo divné. Ale až sa objaví tak to zistíš a všetky tie zábrany zmiznú a budeš si to užívať naplno Neni sa kam ponáhlať, naozaj. Radšej ako sa trápiť a byť s niekým nasilu, počkaj na toho SVOJHO a vtedy to bude naozaj stáť za to
Ja som si dlho nevedela predstaviť, že budem mať niekoho pri sebe, brala som to trochu jak "obmedzovanie", proste som si zvykla, že si robím čo chcem a kedy chcem a s kým chcem...ale prišiel čas a chlap, ktorý to zmenil a určite to jak obmedzovanie neberiem Držím palce!

arrow
profile_image
blind.and.smile
od 25. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zuzak: Fakt sa ničoho neboj Ja som bola presne taká istá a dokonca ešte dlhšie jak 19 rokov..

já to vidím taky na dýl
Ale jinak děkuju tvůj příspěvek mě potěšil

 

Váš příspěvek

Je možné ž

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené