Smazat

Je žárlivost nemoc?

Ahoj všem slečnám které by dokázaly mi poradit ohledně žárlivosti.Trochu se za to stydím ale rovněž mám dojem že mám na to právo.Konkretně mám problém stím že sem měla partnery kteří mě podváděli v minulosti a tet když sem našla partnera který je skvělý! TAK NA NĚJ ŽÁRLÍMProstě když někam spolu jdem tak ho pozoruju na koho kouká..když se koukne a ja se ho zeptam je ihned agresivní že má jen mě a že ho jiné nezajímají,ale dle mého to tak není..tet už to vše polykám a následně se trápím..nejsem škaredá naopak sem štíhla a dost atraktivní...ale nedokážu to ovládnou a pak se stím trápím...prosím o rady děkuji
 
arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

žárlivost je do určité míry nemoc - je to projev nemocné psychiky. Takže bych Ti doporučila vyhledat pomoc psychologa, se kterým by jsi to vše mohla probrat a třeba Ti pomůže odbourat příčiny Tvé žárlivosti.

arrow
profile_image
Lilly222
od 26. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem byla žárlivá dříve a hodně,ale pokaždé sem na to doplatila,oni ti kluci pak sou fakt agresivní a nepříjemní když se jich na něco ptáte apod..... Tedka už žárlivá nejsem vůbec a když někoho mám tak je spokojenej ve vztahu,když seš žárlivá tak ten kluk akorád je hnusnej na tebe a stejně pak si najde jinou...prostě nebut žárlivá,nebo but ale nedej to poznat. Když budeš pohodová nežárlivá holka,bude stebou spokojenej každej.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji já to už tet tak dělám.... ale trápí mě to a dle mě zas nebudu neco skrývat když mam z toho depky.nedávno sme byli na sklenku v baru a tam lítala kolem baru slečna.Která měla na zadku uvázaný ocas a na hlavě uši asi jako napodobení kočky nevím..každopádně se nabil..na mě byl hnusný. ale kní šel ocohotně a něčo se tam smáli..zeptala sem se ho na to a on pak že sem pí....,ku....,trapná atd..tet už ho ignoruji...plotože sem to začala dělat taky to čo on..a to pak skousne hůř než já

Žárlení je zdravé, ale jen v určité míře. Podle toho co popisuješ, musí přítel trpět. Oni to chlapi nemají rádi a cítí se pod pantoflem a určitě to ani vztahu nepomáhá. Pokud si opravdu nemůžeš pomoci, určitě vyhledej pomoc odborníka.

arrow
profile_image
Lilly222
od 26. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zase, jestli na tebe v baru byl nepříjemnej bezdůvodně a na barmanku milej, tak to je od něj hnusný. A navíc co si napsala tedka ty slova co ti pak řekl, tak to bych sním nebyla pak už ani minutu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

no...já vím...ja sem si všimla že to má podle nálady...i tak trošku...a ja sem taky zastancem toho, že naschvály se dělat nemají...ja sem psychicky v pořádku ale v tomhle se musím informovat a nějak zlepšit..nebot to ubíjí i oba a zbytečně. plotože ve všem to klape..krom toho

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Žárlíš, protože máš snížené sebevědomí a cítíš se ohrožená jinými ženami. To asi není nemoc, ale je to věc psychiky a možná, že nějaká cílená psychoterapie by ti pomohla zapracovat na sebevědomí a sebejistotě.
Jinak ti gratuluji ke skvělému příteli, bude to asi gentleman každým coulem

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To nevím každým colem když mi nadával...ale pak už to neudělal a byl tehdy omlouval se..nebot byl tehdy opilý a to sem tedy vzala..ale co se týče sexu,lásky,schopnosti naslouchat...být oporou..a i se postarat je 100 procentní...to je fakt že je zodpovědný

arrow
profile_image
Lilly222
od 26. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na silsia: Amelie to myslela ironicky Tak si spíš dej bacha aby se ti zněj nestal alkoholik,když píšeš že je takovej když je opilej.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

to je fakt ja vím že jo

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji silsia: zeptala sem se ho na to a on pak že sem pí....,ku....,trapná atd..

ako sorry.... ale toto je podla Teba skvely partner??

Mne by toto teda priatel povedal len raz... !

arrow
profile_image
Plumploris
od 26. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lilly222: Tak zase, jestli na tebe v baru byl nepříjemnej bezdůvodně a na barmanku milej, tak to je od něj hnusný.

To jo, z jeho strany pravděpodobně naschvál.
Každopádně se nesnižuj ke scénám a přestaň mapovat jeho reakce, zaprvé s tim musíš být neskutečně otravná a zadruhé v nich vidíš stejně jenom to, co chceš, důvod k žárlivosti si vymýšlíš sama. A občas nevadí dát sama podnět k jeho malé žárlivosti
Žárlivost je většinou problém nízkého sebevědomí, ale ty se považuješ za atraktivní, tak v čem by byl problém?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak modelka nejsem posudte sami...ale teda snad nejsem škaredá nějak extrem...no jako to je individuální jak říkám někdy je normální a někdy mi připadá...jako by se za puberty málo vybouřil...

arrow
profile_image
deschanel
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To, že se třeba otočí po hezký holce nebo tak mi nepřijde jako problém, ale spíš bych řešila tohle:

Cituji silsia: on pak že sem pí....,ku....,trapná atd.

O.o Tohle mi teda říct můj přítel, tak se vidíme naposledy.

 

Váš příspěvek

Je žárlivost nemoc?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené