Smazat

Je žárlivost nemoc?

Ahoj všem slečnám které by dokázaly mi poradit ohledně žárlivosti.Trochu se za to stydím ale rovněž mám dojem že mám na to právo.Konkretně mám problém stím že sem měla partnery kteří mě podváděli v minulosti a tet když sem našla partnera který je skvělý! TAK NA NĚJ ŽÁRLÍMProstě když někam spolu jdem tak ho pozoruju na koho kouká..když se koukne a ja se ho zeptam je ihned agresivní že má jen mě a že ho jiné nezajímají,ale dle mého to tak není..tet už to vše polykám a následně se trápím..nejsem škaredá naopak sem štíhla a dost atraktivní...ale nedokážu to ovládnou a pak se stím trápím...prosím o rady děkuji
 
arrow
profile_image
xo.
od 6. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem hodně žárlila na partnerovu ex, byli spolu 6 let a vztah ukončili snad před 3 lety. Mají přátelský vztah, hlavně to mi vadilo. Psali si (o jejím příteli, o nás, o blbostech), párkrát jsem chtěla vyletět z kůže, choval se ke mě užasně, říkala jsem sama sobě, že jsem blbá, že tak vyvádím, zvlášť když spolu nejsou už dlouho, ona má někoho jiného, po ní měl ještě dvě známosti, až pak mě a navíc žije 700 km od nás i tak jsem byla paranoidní. Pak ale nastala chvíle, kdy jsem měla velký problém, ale podržel mě, zastal se mě, prostě mě ujistil v tom, že jsem jen hysterka a že mě šíleně miluje... A že je to muž, který za mnou bude stát ať se děje, co se děje

arrow
profile_image
Debb
od 8. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Píšeš, že je tvůj momentální partner skvělý, a podle toho usuzuji, že by si nikdy nedovolil ti ublížit, pokud zná tvou minulost a ví čím vším sis musela projít - tedy konkrétně vztahama, kde tě ex podváděli. Sama mám dost podobný problém, protože jsem taktéž byla podvedena, a ta důvěra v klucích a ve vztazích se zlomila. No zalepila sem to náplastí, když sem poznala mého nynějšího přítele. Je to opravdu chápající, milý a tolerantní mužskej, kterej chápe čím sem si prošla a ujišťuje mně, že by mi nikdy neublížil a nepovedl, když to potřebuji slyšet.

Ale musíš vědět ty sama, že by ti to neudělal. Dávej si pozor na jeho kamarádky a kam chodí, ale zbytečně ho neomezuj, nedávej najevo že moc žárlíš, ale zároveň si postavte nějaké meze. Pokud i on je žárlivý, abude dělat něco, co se ti nelíbí a budeš vědět, že to tak nemá být, pak to udělej ty jemu sama ať pochopí jaké to je. Neříkám schválnosti, ale řídím se heslem "Nedělej nic co by vadilo tobě samotné" a tak to učím i svého přítele.
Zkus mu věřit

 

Váš příspěvek

Je žárlivost nemoc?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené